Black Desert, Sınıf Yenilemeleri Sayesinde Dünya Çapında %165 Yeni Kullanıcı Artışı Gördü!Pearl Abyss bugün yaptığı açıklamada, yakın zamanda yapılan Sınıf Yenileme güncellemesi sayesinde Black Desert dünyasında genel yeni kullanıcı sayısında %165 artış görüldüğünü duyurdu.

17 Sınıf Yeniden Doğdu 

Maceracılara karakterler aracılığıyla daha verimli bir oyun ortamı sağlamak için tasarlanan büyük bir güncelleme olan Sınıf Yenilemeleri, 22 Aralık’ta küresel olarak gerçekleşti. PvE içeriğinde Maceracılara yardımcı olan konular da dahil olmak üzere çeşitli iyileştirmelerin yapıldığı toplam 17 sınıf yeniden doğdu.

Black Desert, Sınıf Yenilemeleri Sayesinde Dünya Çapında %165 Yeni Kullanıcı Artışı Gördü

Sınıf Yenileme güncellemesinin gelmesiyle başlayan özel bir sezon sunucusu olan Kış Sezonu da yeni kullanıcı sayısının artmasına katkıda bulundu. Kış Sezonu, Maceracıların yenilenen sınıfları deneyimlemelerini ve yalnızca sezon sunucusunda bulunan çeşitli avantajlardan yararlanmalarını sağlayan özel bir oyun alanı oldu.

Özel Etkinlikler Devam Ediyor 

Sınıf Yenileme güncellemesinin olumlu sonuçlarını kutlamak için Eşya Kopyalama etkinliği 2 Şubat’a kadar uzatılacak. Etkinlik süresi boyunca, Maceracıların ana karakterinin teçhizatıyla etiketlenmiş karakterleri denerken, yalnızca bir Marni’nin Dengesiz Yakıtı gerekli olacak.

Black Desert, Sınıf Yenilemeleri Sayesinde Dünya Çapında %165 Yeni Kullanıcı Artışı Gördü

Öte yandan, oyuna yeni katılan ve geri dönen Maceracıların Black Desert Türkiye&MENA’ya daha hızlı bir şekilde uyum sağlamalarına yardımcı olmak için özel klan etkinlikleri mevcut olacak. Klan üyeleri özel klan giriş ödülleri alabilirler. Ayrıca özel klan görevlerini kabul edebilir ve yok edilen canavarların sayısına bağlı olarak yüklü miktarda Klan Sermayesi ve diğer özel ödülleri elde edebilirler.

Daha fazla bilgiye Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki resmi web sitesinden ulaşılabilir.