Black Desert Mobile Heidel Şöleni 27 Temmuz'da Düzenlenecek

Black Desert Mobile Heidel Şöleni 27 Temmuz’da Düzenlenecek! Pearl Abyss, Black Desert Mobile’ın yıllık topluluk etkinliği “Heidel Şöleni 2024″ün, 27 Temmuz’da Seul, Güney Kore’de gerçekleşeceğini duyurdu.

Küresel maceracılar, etkinlikte heyecan verici duyurular ve yaklaşan içeriklerin tanıtımları hakkında bilgiler edinmeyi bekleyebilirler. Etkinlik, 27 Temmuz’da Türkiye saati ile 12:30’da resmi YouTube kanalları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Heidel Şöleni öncesinde, Black Desert Mobile özel bir “2024 Heidel Sanat Festivali” düzenliyor. Sanat festivaline katılmak isteyen maceracılar, şu üç farklı kategorideki çalışmalarını 14 Temmuz’a kadar gönderebilecekler: “Fan Art”, “Serbest” ve “Fashion Show“. Her hizmet bölgesinden kategori başına en fazla 3 aday seçilecek ve kazananlar Heidel Şöleni sırasında gerçekleşecek canlı oylama ile belirlenecek. Canlı yayına katılan maceracılar adaylara oy verebilecek ve sadece kazananlara değil, alınan toplam oylara göre oy verenlere de sürpriz ödüller verilecek.

Son olarak, Black Desert Mobile 23 Temmuz’daki bakıma kadar çeşitli etkinlikler düzenliyor. Maceracılar sadece bildirimlere kaydolarak “Kara İnci”, “Yenileme Parşömeni”, “Path of Glory S10 Giriş Pasosu” ve daha fazlası gibi kazançlı eşyalar elde edebilecekler.

Yaklaşan 2024 Heidel Şöleni ve devam eden etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.