Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da 5. yıl dönümü kutlamalarının başladığını duyurdu. 6 Aralık’taki yıl dönümü öncesinde, maceracıların toplamda 780 liraya varan kazançlı inci eşyaları elde edebilecekleri çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Maceracılar 5. Yıl Dönümünü Ödüllerle Kutlayacak
Bu haftaki kutlamanın ana etkinliği olarak, maceracılar, Black Desert içinde Avcılık, Toplama ve Balıkçılık gibi çeşitli aktiviteler yoluyla, Yoldaş Nişanları toplayabilecek. Biriken nişanlar Velia’da bulunan NPC, Igor Bartali aracılığı ile Eski Ay Ticaret İmtiyaz Kuponu, Agris’in Altın Kutsaması ve Aşama 8 Altın At Amblemi ile takas edilebilecek.

Black Desert Türkiye&MENA 5.Yıl Dönümünü Haftalık Etkinliklerle Kutluyor

Bol bol ödül içeren özel bir günlük giriş etkinliği de maceracıları bekliyor. 14 Aralık’a kadar maceracılar oyuna her gün giriş yaparak farklı ödüller alabilecekler. Giriş etkinliğinde dokuzuncu güne ulaşan maceracılar, Kamasylve Kutsaması ve Eski Ay Gizli Kitabı içeren 20 Günlük Yolculuk Kutusu’na sahip olacaklar.

Tüm bunlara ek olarak, 7 Aralık’a kadar bir EXP Hot Time etkinliği düzenlenecek. Bu süre zarfında sırasıyla Level ve Beceri EXP’lerinde %500 ile %100 oranlarında artışın yanı sıra, Eşya Düşürme Oranı’nda %50 artış içeren bir dizi buff sunulacak.

Büyük İndirimler Maceracıları Bekliyor
Ayrıca, maceracılar 5. yıl dönümünü simgeleyen bir bufflar sunan Meydan Okumayı kabul ederek özel yaş pastalar kazanabilecekler. Bu bufflar, tümü 500 dakika boyunca olmak üzere Level EXP’de %500, Beceri EXP’de %50 ve Eşya Düşürme Oranı’nda ise %50 artış içerecek. Mutlu Papu da son derece güçlü bir buff içeren aynı Meydan Okuma aracılığıyla elde edilebilecek bir eşyadır.

Black Desert Türkiye&MENA 5.Yıl Dönümünü Haftalık Etkinliklerle Kutluyor

Son olarak maceracılar, Black Desert erişim kuponunu 30 Kasım’a kadar Resmi Web Sitesinde %90 indirimli fiyatla alabilecekler. Ayrıca Black Desert erişim kuponu ve paketleri, 29 Kasım’daki oyun bakımına kadar Steam’de sırasıyla %90 ve %70 indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.

5. yıl dönümü kutlamaları önümüzdeki hafta Black Desert Türkiye&MENA’da daha fazla etkinlik ve ödülle devam edecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.