black-desert-turkiyemenada-cesitli-ozel-oduller-kazanabilecegin-yasam-iceriklerinin-tadini-cikar (4)

Pearl Abyss bugün, Black Desert Türkiye&MENA’da Yaşam içeriklerini kapsayan bir dizi yeni oyun içi etkinliğin oyuna geldiğini duyurdu. Maceracılar, oyuna eklenen yeni güncellemeleri keşfederken bu şenliklerin tadını çıkarabilecekler.

Tatlı Şeker etkinliği Black Desert Türkiye&MENA’ya dönüyor. 24 Mart tarihine kadar canavarları alt eden, toplama ve balıkçılık yapan Maceracılar, Tatlı Şeker Kesesi elde etme şansı kazanacak. Bu şeker keseleri, Heidel’deki Lara aracılığıyla Valks’ın Tavsiyesi ve Güzel Aksesuar Kutusu ile takas edilebilecek ya da EXP güçlendirmesi almak için açılabilecek.

black-desert-turkiyemenada-cesitli-ozel-oduller-kazanabilecegin-yasam-iceriklerinin-tadini-cikar (2)Maceracılara Özel Unvan Kazanma Fırsatı

Balıkçılık etkinliği de 24 Mart tarihine kadar Black Desert evreninde yerini alacak. Ara sıra ortaya çıkan mevsimsel bir balık olan Altın Balon Balıklarını yakalayanlar, onları büyük miktarda gümüş para karşılığında satabilecekler. Dahası, bu görevi tamamlayan ilk Maceracı, özel bir unvanın yanı sıra bir ödül de alacak.

black-desert-turkiyemenada-cesitli-ozel-oduller-kazanabilecegin-yasam-iceriklerinin-tadini-cikarAyrıca yeni bir Macera Günlüğü olan “Fughar’ın Başarı Öyküsü” güncellendi. Mediah ana görevlerini tamamlayan ve Level 57’nin üzerinde olan Maceracılar bu görevi kabul edebilecek. Yeni günlüğü tamamlama karşılığında ekstra Envanter Slotu gibi ödüller verilecek.

black-desert-turkiyemenada-cesitli-ozel-oduller-kazanabilecegin-yasam-iceriklerinin-tadini-cikar (3)

Öte yandan Black Desert Online, Steam’in MMORPG alanındaki Çok Satanlar ve Neler Popüler listelerinde, Kuzey Amerika ve Avrupa’da bir numaraya ulaştı. 24 Şubat’ta bu bölgelerde doğrudan hizmete başlamasıyla oyunun popülaritesi sert bir biçimde arttı. Black Desert ekibi, Türkiye&MENA bölgesi de dahil diğer bölgelerde doğrudan hizmet sağlamasıyla edindiği deneyimler sayesinde, daha istikrarlı ve yüksek kalitede bir oyun ortamı sunmayı umuyor.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.