Call of Duty Mobile Sezon 13 Ertelendi!
Call of Duty Mobile Sezon 13 Ertelendi!

Call of Duty Mobile Sezon 13 Ertelendi! Call of Duty: Mobile’da 16 Aralık tarihinde yayınlanacağı açıklanan yeni sezonun birkaç gün ertelendiği duyuruldu. Oyuna yeni silah, harita ve envanterlerin de dahil edileceği Call of Duty: Mobile 13. sezonun birkaç günlüğüne ertelendiği açıklandı.

Battle royale türünde milyonlarca oyuncuyu mobil cihazlara kitleyen oyun Call of Dıuty Mobile yeni sezon heyecanı ile devam ediyor. Oyun severler gün sayarken üzücü bir haber geçtiğimiz gün yayınlandı. 16 Aralık’ta çıkması beklenen yeni sezonun ilerleyen günlerde yayınlanacağı açıklandı. Dört günlük bir ertelemenin ardından oyun 20 Aralık tarihinde yeni sezon yayınını yapacak.

Çıktığı günden bu yana oyunu sürekli aktif ve güncel tutan yapımcı Activison 13. sezonda da oldukça iddialı geliyor. Son haftalarda uğraştığı konulardan dolayı gecikme yaşansa da heyecan dolu bir sezon oyun severleri bekliyor gibi.

Call of Duty Mobile Sezon 13 Ertelendi! Oyu geliştiricisi geçtiğimiz hafta oyuna açık test versiyonu getireceğini de açıklamıştı. Bu sayede Call of Duty Mobile oyuncuları oyuna eklenecek büyük güncellemeleri test aşamasında oynayarak hataların daha da aza indirgenmesini sağlayacak. Activision bu versiyonu büyük ihtimal ile önümüzdeki günlerde yayına koyacak gibi gözüküyor. Bu gecikmenin de bundan kaynaklı olduğu iddialar arasında yer alıyor. Açık test versiyonu ile daha stabil güncellemeler ve sezonların oyun severlere sunulması hedeflenirken oyunculardan nasıl tepkiler geleceği ise merak edilen konular arasında.