Dragon Mania Efsaneleri Oyuncularını Eğlenceye Davet Ediyor
Dragon Mania Efsaneleri Oyuncularını Eğlenceye Davet Ediyor

Dragon Mania Efsaneleri Oyuncularını Eğlenceye Davet Ediyor! Metal Mega Etkinliği ile sevilen zar modu oyuna tekrar geliyor ve merakla beklenen Antik Metal Ejder türü de oyuncularla buluşuyor.

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, Dragon Mania Efsaneleri’nin yeni güncellemesi ile oyuna eklenen antik metal ejderleri duyurmaktan büyük bir mutluluk duyar! Bu yeni güncelleme ile hem yeni oyuncular hem de mevcut oyuncular için antik ejder türü oyuna ekleniyor. Şu ana kadar geliştirilen en kapsamlı ve eğlenceli ejder simülasyonu oyununu oynamak için daha iyi bir zaman olamaz doğrusu!

Kutu oyunları türünde, kısa süreli bir etkinlik olan “Ejder Zarı” modu ile oyuncular Dragon Mania Efsaneleri’nde, hem özel hediyelerin sahibi olacaklar, hem de şu ana kadar oyunda görülmemiş, antik bir ejder türünün hikayesini de deneyimleme şansını yakalayacaklar.

Antik ejderler, şu ana kadar Dragon Mania Efsaneleri ’ne gelmiş geçmiş en güçlü ejder türleridir. Geçen yıl oyuna eklenen antik ateş ejderlerine ek olarak 2 Mart – 29 Mart tarihleri arasında, oyuncular antik ejder türlerinin yenisi olan antik metal ejderlerine de erişebilecekler.

Ayrıca Dragon Mania Efsaneleri, klasik film türlerinden esinlenerek yarattığı “Ayın Dragonu” temasını da mart ayından itibaren oyuncular ile bir araya getiriyor. Klasik sokak film yapımından esinlenen, Noir ejder mart ayında oyuncular ile buluşuyor. Her ay 12 farklı ejderi toplayan oyuncuları ise sürpriz büyük bir ödül bekliyor olacak! “Dragon Mania Efsaneleri’nde hiç bu kadar büyük etkinlik bir arada olmamıştı! Dragonlandia (Dragon Mania Efsaneleri’nin geçtiği ülke) sürekli değişen dinamik ve yaşayan bir evren. Yeni güncellememiz ile hem yeni oyuncuların hem de mevcut oyuncularımızın çok seveceği zengin bir içerik hazırladık.” siyen Dragon Mania Legends’ın Yapımcısı Botond Szalacsi, bütün yeni ve mevcut oyuncuları bir hafta içerisinde başlayacak olan etkinlikler serisine bekliyor.