dragon-storm-fantasy-evreninde-ejderha-ol-kaderini-belirle

GOAT Games tarafından geliştirilen mobil RPG oyunu Dragon Storm Fantasy oyun dünyasında büyüyerek iz bırakmaya devam ediyor. Oyuncuları büyüleyen hikayesi, gelişmiş 3D grafik özellikleri ile tüm oyun dünyasına güzel bir deneyim sunarak global çaptaki etkisini arttırıyor. Oyunun bir parçası olmak isteyen herkes, şimdi Dragon Storm Fantasy’e Android ve iOS platformlarından ulaşabilir!

dragon-storm-fantasy-evreninde-ejderha-ol-kaderini-belirle (3)

Oyun dünyasına sunulmasından bugüne, sürükleyici kurgusuyla birçok oyuncudan beğeni toplayan Dragon Storm Fantasy global çapta büyümeye devam ediyor. Oyuncular Dragon Storm Fantasy evreninde, oyunun büyük bir parçasını oluşturan PvP savaşlarında ön plana çıkmaya çalışarak zorlu bosslar ile karşı karşıya geliyorlar. Oyunun hikayesinde etkili bir şekilde ilerlemek isteyenlerin, Seçilmiş Kişi olarak oyuna başlayarak Kutsal Ejderha’ya dönüşme yolundaki tüm görevleri başarıyla tamamlamaları gerekiyor.

İlk aşamada oyunculara Savaşçı, Büyücü ve Okçu sınıfları sunan Dragon Storm Fantasy’de, oyuncular direkt olarak kaderlerini seçmeye yönlendiriliyorlar. Sınıflarını seçenler aynı zamanda hangi ejderhayla yollarına devam etmek istediklerinin de kararını vermiş oluyorlar. İblis Toprakları’ndan başlayan macerada oyuncuların nereye yöneleceği ve kaderlerini nasıl çizecekleri tamamen onlara kalmış!

dragon-storm-fantasy-evreninde-ejderha-ol-kaderini-belirle (2)

Dragon Storm Fantasy evreninin toplamda 7 İlahi Ejderhası bulunuyor. Bu ejderhaların hepsi kendilerine özgü farklı yetenekleri ile ön plana çıkıyor. Hepsi birbirinden farklı hikayesiyle Arcus’u korumak için her şeye hazırlar! Aralarındaki en genç ejderha olan Kutsal Işık Ejderhası’ndan, en yaşlı ejderha olarak bilinen Kutsal Uzay Ejderhası’na kadar hepsi Seçilmiş Kişi’yi bekliyor. Oyunda yer alan Seçilmiş Kişi, bu farklı özelliklere sahip İlahi Ejderhalar tarafından Arcus’u koruma yolunda ilerleyecek.

Dragon Storm Fantasy artık tamamen Türkçe!

GOAT Games tarafından geliştirilen Dragon Storm Fantasy artık Türk oyunculara da kendi dillerinde hizmet vermeye devam ediyor. Tamamen Türkçe olan oyunda, oyuncular hikayeyi daha rahat bir şekilde kavrayarak görevlerini tamamlayabiliyorlar. Oyuncular, görevlerini tamamladıkları esnada zorlu bosslara karşı mücadele ederken kendi sınıflarına uygun ejderhalara ve onların türevlerine dönüşerek daha güçlü saldırı becerilerine sahip olabiliyorlar.

dragon-storm-fantasy-evreninde-ejderha-ol-kaderini-belirle (1)

Oyunun hikayesi boyunca, fantastik bir romanın parçasını tamamlamaya doğru ilerleyen oyuncular görevleri tamamlama süreçlerinde kendilerini Arcus’un kaderini belirlemek için bir kahraman olarak görecekler. Savaşırken daha fazla güce ihtiyacı olan oyuncular, arkadaşlarıyla bir araya gelerek mücadelelerine devam edebilecekler. Ne kadar fazla risk o kadar büyük ödül mottosuyla savaşçılarını zorlu bir maceraya sürükleyen Dragon Storm Fantasy, oyunculara çevrim içi olmadıkları zamanda da kaynak seçebilecekleri imkanlar sunuyor.

dragon-storm-fantasy-evreninde-ejderha-ol-kaderini-belirle (2)

Ekip çalışmasını büyütmek isteyen oyuncular ise lonca kurarak kendilerini daha fazla geliştirebilecekler. Bu sayede PvP sıralamasında yükselen oyuncular, loncalarına bağış yaparak onları geliştirip daha da yükselebilecekler. Tüm bunlara ek olarak gelişmiş loncalarınızla birlikte de PvP savaşlarına katılan oyuncular sıralamalarda zirveyi görebilecekler.

dragon-storm-fantasy-evreninde-ejderha-ol-kaderini-belirle (4)

Dragon Storm Fantasy’nin sürükleyici hikayesi, eşsiz sanat tarzı, tamamen 3D sunumu ve devasa PvP savaşları oyunun buzdağının sadece görünen kısmı! Bu evrende yer almak ve bir ejderha olarak kaderini belirlemek istiyorsanız oyunu Google Play Store ve iOS App Store’dan indirebilirsiniz.