Fortnite Haritasının Yeni Bölgesi Belli Oldu
Fortnite Haritasının Yeni Bölgesi Belli Oldu

Fortnite Haritasının Yeni Bölgesi Belli Oldu! Battle royale türünün en popüler oyunları arasında yer alan Fortnite’ın yeni sezonu geçtiğimiz günlerde start aldı. 2. Bölüm: 3. Sezon güncellemesi ile birlikte oyun içinde de yenilikler ortaya çıktı. Yeni sezon güncellemesi ile birlikte sular altında kalan bölgeler gün yüzüne çıktı ve ilerleyen günlerde oyuna eklenmesi bekleniyor.

PlayStation 4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil platformlarda oynanan oyun son dönemlerin en popüler oyunları arasında yer alıyor. Fortnite yayına çıktığı günden beri güncellemeler ile oyunu güncel tutmaya devam ediyor. 2. Bölüm: 3. Sezon güncellemesi ile birlikte ortaya yeni iddialar çıktı. Harita üzerinde uzun süre boyunca sular altında kalan bölgelerin yeni bölgeler olarak duyurulacak. İddiaların kaynağı Fortnite sızıntıları ile bilinen FortTory’den geldi. Haritaya gelecek olan yeniliklerden birinin “Ruins Fall” olarak adlandırılacak bir bölge olduğu da belirtildi.

Fortnite Haritasının Yeni Bölgesi Belli Oldu! Yeni bölgenin haritanın hangi bölümünde yer alacağı konusunda henüz net bir açıklama yapılmış değil. Bu bölgenin sular çekilene kadar belli olması da mümkün gözükmüyor. Fortnite tarafından konu ile ilgili resmi açıklama da henüz yapılmış değil. Ruins Fall’ın yenilenen Fortnite haritasında nerede yer alacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.

2. Bölüm: 3. Sezon ile birlikte Fortnite yeniliklere devam edecek gibi gözüküyor. İlk güncelleme ile birlikte oyun içi iyileştirmeler, yeni envanterler ve harita bölgeleri gibi pek çok şey yeni sezonda yer alacak.