Gameloft 20 Yaşında!
Gameloft 20 Yaşında!

Gameloft 20 Yaşında! Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, önemli dönüm noktası olan 20. Yıl dönümünü kutlamaktan büyük mutluluk duymaktadır. 2000 yılında Fransa’nın Paris şehrinde kurulan ve kurulduğu ilk yıllarda popüler video oyunlarını mobil cihazlara taşıyan Gameloft, günümüzde mobil yanı sıra PC ve konsollar için de oyun geliştirmeye ve yayınlamaya devam etmektedir. Geçmişten günümüze bakıldığı zaman, mobil oyun pazarının yaratılmasında büyük bir rol oynayan ve endüstriye katkıları ile adından sıkça söz ettiren Gameloft statüsünü son yıllarda daha da güçlendiriyor. 20 yıllık geçmişi, yaklaşık 800 oyun deneyimi ile Gameloft, gelecek yıllar için de sınırlarını zorlamayı hedefliyor.

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, önemli dönüm noktası olan 20. Yıl dönümünü kutlamaktan büyük mutluluk duymaktadır. 2000 yılında Fransa’nın Paris şehrinde kurulan ve kurulduğu ilk yıllarda popüler video oyunlarını mobil cihazlara taşıyan Gameloft, günümüzde mobil yanı sıra PC ve konsollar için de oyun geliştirmeye ve yayınlamaya devam etmektedir. Geçmişten günümüze bakıldığı zaman, mobil oyun pazarının yaratılmasında büyük bir rol oynayan ve endüstriye katkıları ile adından sıkça söz ettiren Gameloft statüsünü son yıllarda daha da güçlendiriyor. 20 yıllık geçmişi, yaklaşık 800 oyun deneyimi ile Gameloft, gelecek yıllar için de sınırlarını zorlamayı hedefliyor.

Gameloft 20 Yaşında! Bu önemli dönüm noktasını kutlamak için Gameloft, yirmi yılı aşkın süredir bu yolculuğa bizimle katılan oyuncularımıza özel bir yıldönümü hediyesi sunuyor. Bugün itibariyle Gameloft Classics uygulaması Android cihazlar üzerinden ücretsiz bir şekiIde erişilebilir. Gameloft Classics, adeta mobil oyunculuk son yirmi yılının kutlanması sayılmaktadır. Birçoğu daha önce hiçbir akıllı cihazlarda oynanmamış efsanevi 30 eğlenceli ve Retro oyunlardan oluşan bir derlemedir. Bu keyifli nostalji serüvenine göz atmak isterseniz, Google Play üzerinden Gameloft Classics uygulamasını tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamanın içerisinde herhangi bir oyun içi satın alım ya da monetizasyon modeli bulunmamaktadır. Gameloft’un yirmi yıldır, oyunlarını oynayan ve yalnız bırakmayan oyuncularına armağanıdır.

Gameloft Classics, klasik puzzle oyunu Bubble Bash 2, zombi istilasına karşı Zombie Infection, klasik tanışma oyunu Date or Ditch 2, orijinal aksiyon shooter oyunu NOVA, arcade klasiği Block Breaker Deluxe 2, 3 ve çok daha fazlasını içermektedir.