League of Legends Türkiye 2020 Büyük Finali Belli Oldu!
League of Legends Türkiye 2020 Büyük Finali Belli Oldu!

League of Legends Türkiye 2020 Büyük Finali Belli Oldu! League of Legends’in ülkemizdeki organizasyonu olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Türkiye Büyük Finali programı belli oldu. Riot Games’in gerçekleştirdiği etkinlik 5 Eylül tarihinde gerçekleşecek.

Geçtiğimiz günlerde tamamlanan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yarı final mücadelelerinin ardından Türkiye Büyük Finali’nde yer alacak iki takım belli oldu. 5 Ronin ve Papara SuperMassive’in mücadele edeceği Büyük Final’de e spor severleri büyük bir heyecan bekliyor olacak. Sürpriz yaparak adını finale yazdıran 5 Ronin karşısında Türkiye Büyük Finali’nin tecrübeli takımı Papara SuperMassive ile karşılaşacak. Final etkinliğinde Anıl Piyancı’da sahne alacağı geçtiğimiz gün resmi olarak duyuruldu.

Türkiye Büyük Finali etkinlik programı da geçtiğimiz gün resmi olarak duyuruldu. Riot Games tarafından organize edilen turnuva 5 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek. Etkinlik 12.15’de Maç Önü Şovu ile start alacak. Ardından 13.00’da Analiz Masası adlı program ile final heyecanı daha da artacak. 14.00’da gerçekleştirilecek Açılış Şovu ile nefesler tutulacak ve 5 Ronin vs Papara SuperMassive mücadelesi start alacak.

League of Legends Türkiye 2020 Büyük Finali Belli Oldu! Riot Games Espor Sahnesinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte çok daha fazlası e spor severleri bekliyor olacak. Kıyasıya mücadeleye sahne olacak olan Türkiye Büyük Finali’nde şampiyonluğa kimin uzanacağını 5 Eylül akşam üstü öğrenmiş olacağız. Türkiye Büyük Finali’ni kazanan ekip ülkemizi League of Legends Worlds 2020 turnuvasında temsil edecek.