Logitech G, Dünyaca Ünlü Espor Takımlarını Destekliyor
Logitech G, Dünyaca Ünlü Espor Takımlarını Destekliyor

Logitech G, Dünyaca Ünlü Espor Takımlarını Destekliyor! G2 Esports ile ortaklığını yenilediğini duyuran Logitech G, T1 Entertainment & Sports ve Natus Vincere takımlarıyla da iş birliği yaptı. Dünyaca ünlü espor takımlarını destekleyen Logitech G, yenilikçi ürünleriyle hem takımların hem de esporun büyüyüp gelişmesine katkıda bulunuyor.

G2 Esports ortaklığı için devam kararı…

Ödüllü espor takımı G2 Esports, oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markası Logitech G ile ortaklığını sürdürüyor. Üç yıllık başarılı bir iş birliği dönemini geride bırakan G2 ve Logitech G, devam eden ortaklıkları ile espor organizasyonları ve oyun fenomenleri başta olmak üzere oyun dünyasını desteklemeye devam edecek.

Paydaşlarıyla iş birliği yaparak oyun tutkunları için her zaman eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşatmaya çalıştıklarını belirten G2 Espor CEO’su Carlos Rodriguez, “Logitech G ile ortaklığımızı #G2ARMY ve oyuncularımız için eğlenceli uygulamalar ve ihtiyaçlardan daha fazlasını karşılayan ürünler sunmak amacıyla devam ettirdiğimiz için mutluyuz. G2 Espor için önemli bir yıl olacağına inandığımız 2020’de de Logitech G ile birlikte hareket etmek bizim için çok önemli” diye konuştu.

Logitech G, Dünyaca Ünlü Espor Takımlarını Destekliyor!

İki yeni ortaklık daha duyuruldu

Logitech G, başarılarıyla adından söz ettiren T1 Entertainment & Sports ve Natus Vincere espor takımlarıyla da imzaladığı ortaklık anlaşmasıyla dünyanın en yetenekli esporcularını desteklemenin yanı sıra esporun daha geniş kitlelere ulaşmasına da yardım edecek.

Yeni ortaklıklarla ilgili açıklamalarda bulunan Logitech Türkiye ve Orta Asya Ülkeleri Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “G2, T1 ve Natus Vincere gibi dünyaca tanınan takımların başarılarından ilham alan ve e-spor yatırımlarını durmaksızın büyüten bir markayız. Mevcut iş birliklerimizi yenilemek ve yeni ortaklıklara imza atmak bizleri hem mutlu ediyor hem de heyecanlandırıyor. Yüksek performanslarıyla dünya çapında kendilerinden söz ettiren esporcular, teknolojinin yanı sıra tasarım üstünlüğüyle de ön plana çıkan Logitech G ürünleri geliştirmemiz konusunda hepimize ilham veriyor. Espor sektörü için yüksek motivasyonla ve hız kesmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.