Papara SuperMassive İkide İki Yaptı!
Papara SuperMassive İkide İki Yaptı!

Papara SuperMassive İkide İki Yaptı! Ülkemizi Worlds 2020 turnuvasında temsil eden Papara SuperMassive ön eleme etabında ikide iki yaptı. Turnuvaya kayıpsız devam eden temsilcimizin bir sonraki maçı 28 Eylül Pazartesi günü TSİ 11.00’da Team Liquid ile olacak.

League of Legends 2020 TBF şampiyonu temsilcimiz onuncu kez düzenlenen turnuvanın Ön eleme turları ile mücadeleye başladı. A grubunda Team Liquid, MAD Lions, Legacy Esports ve INTZ ile eşleşen temsilcimiz ilk iki maçından kayıpsız ayrıldı. İlk maçta INTZ karşısında galip gelen SuperMassive ikinci maçta ise MAD Lions’u geçerek ikide iki yaptı.

28 Eylül Pazartesi günü üçüncü maçını oynayacak olan Papara SuperMassive galibiyet alması ile gruptan çıkmak için büyük bir avantaj elde edecek. Aynı gün dördüncü mücadelesini ise Legacy Esports ile yapacak temsilcimiz bu iki mücadelede de kayıpsız ilerlemek istiyor. Oynanan maçların ardından oluşan puan durumu ise şu şekilde;

  1. SuperMassive Esports / 2 G – 0 M
  2. Team Liquid / 2 G – 0 M
  3. Legacy Esports / 1 G – 1 M
  4. MAD Lions / 1 G – 2 M
  5. INTZ / 0 G – 3 M

Worlds formatına göre ön eleme maçlarının ardından grup birincileri direkt olarak Ana Gruplara yükselirken grup sonuncuları Worlds 2020’ye veda ediyor. Grup üçüncü ve dördüncülerinin 5’er maçlık serinin ardından galibi karşı grubun ikincisi ile 5’er maçlık seri bir eleme maçı oynayacak. Galip gelen 2 takımda Worlds 2020 grup aşaması için son bileti kapan isimler olacak.

Temsilcimiz Papara SuperMassive’e Worlds 2020 ana grup yolunda başarılar dileriz.