PUBG 8.1 Güncellemesi Konsollar için Yayınlandı!
PUBG 8.1 Güncellemesi Konsollar için Yayınlandı!

PUBG 8.1 Güncellemesi Konsollar için Yayınlandı! Battle Royale türünün en popüler yapımları arasında yer alan PUBG’nin 8.1 güncellemesi konsol platformu için yayınlandı. Yeni güncelleme ile birlikte Sanhok haritası ile birlikte birçok yenilik oyunda oyun severleri bekliyor.

Değiştirilen Sanhok haritası ile oyunda birçok değişiklik dikkatleri çekti. Güncelleme PC sürümünün ardından konsol platformu içinde yayınlanarak daha fazla oyuncuya erişim sağlamış oldu. Stüdyo yaptığı açıklamada 8.1 konsollar içinde artık yayında olduğunu ve konu ile ilgili yeni bilgilerin yayınlandığını açıkladı. Yayınlanan güncellemenin detayları ise şu şekilde;

8.1 güncellemesi ile birlikte Sezon 8’de geldi çattı. Yağma Kamyonu ile teçhizat toplamanın yeni bir yolu var. Dereceli Sezon başlangıcı, yeni Survivor Pass ve daha birçok yenilik 8.1 güncellemesi ile birlikte oyuncuları bekliyor. Güncelleme ile birlikte Sanhok haritasında oyuncuları daha iyi grafikler daha iyi bir oyun deneyimi bekliyor olacak. Ayrıca grafik yeniliklerin yanı sıra harita içerisinde belirli noktalarda da yenilikler yapıldı. Örneğin Bootcamp tamamen yenilenerek yeni görüntüsüne kavuşmuş oldu. Yenilik ile birlikte oyuncular uzun menzilli çatışmalarda bolca görüş alanı bulabilecek.

Değişiklik yapılan bir diğer nokta ise Quarry oldu. Her ne kadar eski versiyonu da sevilse de yeni Quarry ile birlikte oyun severleri daha heyecanlı ve zorlu bir alan bekliyor olacak. Quarry’de uzun mesafeli çatışmaların önemli noktalarından biri olacak gibi duruyor.

PUBG 8.1 Güncellemesi Konsollar için Yayınlandı! Airfield ise oyunda değişikliğe uğrayan bir diğer nokta. Kuzeydoğudaki çiftlik alanında yer alan bu bölgede havaalanı ile değiştirildi. Beklentinin altında tepki gören çiftlik artık havaalanı olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Baştan aşağıya değişen bir diğer nokta ise Getaway oldu. Alan artık Sanhok’un en meşhur dans kulübü ve ışıklı neon tabelalı bölgesi olarak akıllarda kalacak.

PUBG’nin 8.1 güncellemesi ile birlikte dikkat çeken yeniliklerinden başlıcaları bu şekildeydi. Bunlar dışında birçok yenilik ve harita üzerinde değişiklikte bulunuyor.