PUBG Mobile Sezon 13 Heyecanı Yaklaşıyor!
PUBG Mobile Sezon 13 Heyecanı Yaklaşıyor!

PUBG Mobile Sezon 13 Heyecanı Yaklaşıyor! Battle royale türünün mobil platformdaki başarılı oyunları arasında yer alan PUBG Mobile yeni sezonu heyecanı her geçen gün artıyor. 13. sezon için hazırlıklar devam ederken oyuncu tarafında da heyecan katlanarak artmaya devam ediyor. Peki 12. sezonun ne zaman tamamlanacağı ve yeni sezon olan 13. sezonun ne zaman start alacağı açıklaması yapıldı mı? Merak edilen soruların cevaplarına bakacak olursak…

Şüphesiz dünyanın en çok oynana oyunları arasında yer alan PUBG Mobile ülkemizde de ciddi oyuncu sayısına sahip. Oyunun yeni sezonu için geri sayım sürüyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı sorusunun yanı sıra yeni sezon ile neler geleceği konusunda da pek çok soru gündemde sorulmaya devam ediyor.

PUBG Mobile Sezon 13 Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Mobile 12. sezonu 11 Mayıs tarihinde tamamlanacak ve yeni sezon 13 Mayıs tarihinde start alacağı tahmin ediliyor. Öte yandan 7.1 güncellemesi ile birlikte oyun içerisinde birçok yenilik oyuncuları bekliyor. Yeni güncelleme açıklamasında Karakin ile Vikendi’yi tatile gönderdiklerini ve bu sürede Vikendi üzerinde gelişmeler ve düzenlemeler yaptıklarını belirten stüdyo haritayı yeniden oyuna dahil etmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Yeni güncelleme ile yer alacak yeniliklerin başlıcalarına bakacak olursak;

  • PUBG Mobile 2. yıl dönümünü kutla, iki nihai setten birini seç!
  • Isıtıcı malzemeleriyle vücut ısını koru.
  • İnsansız Hava Araçları ile Keşif yap!
  • Daha gerçekçi deneyim için ses ve görüntü iyileştirmeleri.

Başlıca yeniliklerin dışında pek çok yenilikte güncellemede oyun severleri bekliyor. Ayrıca PUBG Mobile Ramazan özel etkinliği ile de oyuna pek çok yenilik ekledi.