PUBG Üçüncü Yıla Özel Ücretsiz Kostüm Verecek
PUBG Üçüncü Yıla Özel Ücretsiz Kostüm Verecek

PUBG Üçüncü Yıla Özel Ücretsiz Kostüm Verecek! Battle Royale türünün en popüler oyunları arasında yer alan PUBG, 3. yıla özel oyuncularına ücretsiz olarak kostüm hediye edeceğini açıkladı. Ücretsiz kostümün yanı sıra yeni içerik planları da bu haber ile açıklandı. 3. yıl dönümü kutlamaları ile açıklanan yeni planlarda yenilenmiş Vikendi haritasının yanı sıra oyuncuları pek çok yenilik bekliyor.

2017 yılında oyunculara merhaba diyen PlayerUnknown’s Battlegrounds bugün 3. yıl dönümünü kutluyor. Battle royale türünün dünya genelinde en popüler oyunları arasında yer alan PUBG yeni yılına özel oyuncularına ücretsiz olarak kostüm hediye edecek. Yeni yıl ile birlikte yeni içerik planları ile daha da güçlenmek isteyen oyun birçok farklılık ile karşımıza çıkıyor.

Oyunun yenilikleri arasında ilk göze çarpan Vikendi haritasının yenilenmiş olması oldu. Trenlerle dolu yeni sürüm kısa süre içerisinde yayınlanması bekleniyor. Karakin haritası ile rafa kaldırılan Vikendi projesi, yeni mekanikleri ile birlikte tamamen yenilenmiş şekilde dönüyor.

PUBG Üçüncü Yıla Özel Ücretsiz Kostüm Verecek! Ayrıntılı olarak verilmese de yıl içerisinde birçok yeni içeriğin oyuna eklenmesi bekleniyor. Yeni haritalar, yeni silah ve mekaniklerin yanı sıra Arcade modu, ölüm maçı gibi oyun modlarınında eklenmesi bekleniyor. Ayrıca dünya çapındaki topluluklar arasında düzenlenen yarışmada tasarlanan M416 kaplaması, kostüm ve paraşütün bulunduğu 3. yıl dönümü eşya kutusu sınırlı bir süre ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.

23 Mart – 23 Nisan tarihleri arasında oyuncular bu kutuya ücretsiz olarak oyun içi mağazadan erişim sağlayabilecek. Bu tarihler PC kullanıcıları için geçerli. Konsol kullanıcıları içinse tarih 26 Mart –  25 Nisan olarak belirlenmiş.