Steam 2021 Ay Yeni Yılı İndirimi Tarihi Belli Oldu!
Steam 2021 Ay Yeni Yılı İndirimi Tarihi Belli Oldu!

Steam 2021 Ay Yeni Yılı İndirimi Tarihi Belli Oldu! Valve her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği Ay Yeni Yılı İndirimleri hakkında henüz açıklama yapmadan etkinlik tarihi sızdırıldı. Geçmişe göre doğruluk ihtimali çok yüksek olan bu sızıntıların güvenilirliği de oldukça yüksek.

Geçtiğimiz ayın sonunda gerçekleşen Steam Kış İndirimleri’nin ardından gözler yeni indirim haftalarına çevrilmişti. Steam’in her yıl gerçekleştirdiği indirim etkinliklerinden biri olan Steam Ay Yeni Yılı İndirimi, 11 Şubat 2021 tarihinde başlayacak. İndirimlerin 15 Şubat 2021 tarihine kadar devam edeceği de sızıntılara göre iddia edildi. Diğer indirimlerden daha kısa süren bu indirimde de birçok oyun, DLC oyunculara avantajlı fiyatlar ile sunulacak.

Geçtiğimiz yıl Ay Yeni Yılı İndirim haftasında gece pazarı etkinliği gerçekleştirilmişti. Bu yılki etkinlikte neler ile karşılaşacağımız konusunda ise henüz net bir bilgi yok. Arka planlar, simgeler ve sohbet odası efektleri gibi birçok kozmetik ögelerin yer alacağı tahmin edilen etkinlik hakkında ilerleyen günlerde Steam tarafından açıklama yapılması da bekleniyor.

Bu yılki etkinlik puan dükkanı Steam’e eklendiği için geçtiğimiz yılki gece pazarı etkinliği yerine başka bir şey ile karşılaşmak muhtemel gözüküyor. Gelecek etkinliğin Steam seviyesi geliştirilebilir ve kozmetik ögeler kazanılabilir olması bekleniyor. İndirimlerin gerçekleştirileceği tarihler ve etkinlik ile ilgili resmi açıklamanın ise henüz yapılmadığını hatırlatmakta fayda var. Her ne kadar güvenilir sızıntılar olsa da bunların birer iddia olduğunu hatırlatalım.