Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries
Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries

Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries! Oyun dünyasına ve espora olan katkısıyla adından sürekli söz ettiren SteelSeries, 15 Ağustos’ta gerçekleşecek Playerbros Valorant Deatmatch Turnuvası’nın ödül sponsoru oldu. Mücadelelerin kıyasıya süreceği turnuvada, 200 oyuncu ödüller için ter dökecek.

Espor dünyasında kızışan mücadelelere, geçtiğimiz günlerde Valorant’ın 1.05 yamasıyla bir yenisi daha eklendi. Oyuna eklenen DeathMatch modu ile birlikte, 10 oyuncu aynı anda oyuna giriş yapabiliyor. Bu geliştirme de, Valorant’ın yepyeni turnuvalara sahne olmasını sağladı.

Espor haber sitesi Playerbros tarafından gerçekleştirilen Valorant DeathMatch turnuvasında gerçekleşecek kıyasıya mücadeleler için kayıtlar tamamlandı. Kayıtlar açıldıktan sonra 3 saat gibi kısa bir süre içerisinde 250’den fazla kayıt alınan turnuvada, kayıtlarını Discord hesabı üzerinden onaylatan ilk 200 takım mücadeleye etmeye hak kazandı.

Valorant DeathMatch Turnuvası Ödül Sponsoru SteelSeries! Turnuvanın yarı finalinde mücadele edecek toplamda 20 oyuncu, 2 grup şeklinde ayrılacak ve sıralamayı ilk 5 sırada tamamlayan oyuncular, finale yükselmeye hak kazanacaklar. Finalde sıralamaya giren birinci oyuncu, SteelSeries Apex 3 Klavye, ikinci oyuncu SteelSeries Arctis 1 Kulaklık ve üçüncü oyuncu ise SteelSeries Rival 3 Mouse ödüllerinin sahibi olacaklar.