Yapay Zeka Destekli Turnuva Botu Tourney, Discord Server Boost Veriyor!
Yapay Zeka Destekli Turnuva Botu Tourney, Discord Server Boost Veriyor!

Yapay Zeka Destekli Turnuva Botu Tourney, Discord Server Boost Veriyor! Yapay zeka destekli espor turnuva botu Tourney, kullanıcılarına ücretsiz Discord server boost vaat ediyor. Kendi içinde bir rütbe sistemi bulunan bu bot, game.tv üzerinden turnuva düzenleyen ve Gümüş rütbesine yükselen oyunculardan 2 kez boost imkanı sunuyor.

Discord server boost nasıl alınır?

Birkaç tık ile turnuva düzenleme imkanı sunan Tourney, Gümüş rütbesine ulaştığınızda Discord sunucunuza 2 adet yükseltici tanımlıyor. Bu yükselticiler sayesinde sunucunuz daha şık bir görünüşe sahip olabiliyor. 10 USD değerindeki bu ödüle sahip olmanız için gereken Gümüş rütbeye ulaşmak için şu şartları yerine getirmeniz gerekiyor:

  • Haftada minimum 7 turnuva düzenlemek.
  • Turnuvalarınızın minimum %50 doluluk oranına sahip olması.

Bu şartları sağladığınız takdirde server yükselticinin yanında Tourney profilinizde sergileyebileceğiniz bir Gümüş rütbe rozeti de kazanacaksınız. Peki server yükselticinin avantajları neler?

  • +50 sunucu emojisi (toplam 100)
  • 128 Kbps ses kalitesi
  • Animasyonlu sunucu simgesi
  • Özel sunucu davet arka planı
  • 720p 60fps Go Live yayınları

Tourney ile turnuva nasıl yapılır?

Tourney’de turnuva düzenlemek için öncelikle game.tv adresinden kendi hesabınızı oluşturmalısınız. Hesabınızı oluşturduktan sonra Discord sunucuza Tourney’i çağırarak ilk adımınızı atabilirsiniz. Bir turnuva oluşturmak için Dashboard bölümünden “Turnuva Oluştur” sekmesine giriyoruz. Turnuva adı, tarih, ödül, gibi ayarlamaları buradan yaparak oluşturacağınız turnuvayı hazır hale getiriyorsunuz. Gerisini Tourney, Discord üzerinden hallediyor. Dilerseniz tüm bu süreci web üzerinden link paylaşarak da yönetebilmeniz mümkün.