Yeni Buccaneer Sınıfı Black Desert Mobile’da Yelken Açıyor

Yeni Buccaneer Sınıfı Black Desert Mobile’da Yelken Açıyor! Pearl Abyss, bugün yeni Buccaneer sınıfının Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Maceracılar artık Buccaneer’ın sadık Slippery Scallywag korsanları ile iş birliği içinde yeni sınıfın çok daha eğlenceli bir savaşını deneyimleyebilecekler.

Yeni Buccaneer Sınıfı Black Desert Mobile’da Yelken Açıyor

Buccaneer Black Desert Mobile’a Geldi 

Slippery Scallywag’ların kaptanı Buccaneer, Uyanmış bir Corsair sınıfıdır. Ona meydan okumaya cüret eden düşmanların, sevgili yoldaşları Slippery Scallywag’ları da yenmesi gerekecek. Scallywag’lar, Buccaneer’ın dövüşünü dev bir çapa fırlatarak veya geniş savaş alanında toplar atarak desteklemek için daima menzilde kalırlar.

Buccaneer, düşmanlarını parçalamak için ana silahı olarak “Patraca”yı ve düşmanlarını uzaktan vurmak içinse zıpkınlarını alt silahı olarak kullanıyor. Ayrıca kendini düşmanlarından gizlemek ve onları beklenmedik saldırılarla şaşırtmak için bir sis yaratabiliyor.

Buccaneer, geniş bir düşman kitlesi üzerinde patlayan bir su küresi fırlattığı “Waterworks” becerisi de dahil olmak üzere eşsiz dövüş tarzını kullanarak savaş alanını fethediyor. Ayrıca Buccaneer, kendi emriyle savaş alanında muazzam bir çapa bıraktıkları “Kaptan Emrediyor: Ateş!” gibi becerilerini Slippery Scallywag’larla birlikte kullanabiliyor.

Yeni Buccaneer Sınıfı Black Desert Mobile’da Yelken Açıyor

Yeni Sınıfın Gelişi Bol Ödüllü Etkinliklerle Kutlanıyor

Buccaneer’in gelişini kutlamak için düzenlenen “Scallywag’ların Günlük Görevi” etkinliği 19 Eylül’e kadar sürecek. Maceracılar, dönüm noktalarına ulaşmak, ödüller kazanmak ve Kaos Mücevheri Sandığı, Siyah İnciler ve Ah’krad gibi bonus ödüller kazanmak için günde maksimum 5 göreve kadar görev tamamlayabilecekler.

Dahası, Maceracılar Slippery Scallywag’ların Ganimetlerini elde etmek için 12 Eylül’e kadar giriş görevlerini tamamlayabilecekler. Bu ganimetler Maceracının Kadim Yazılı Glifi, Alyaelli Parçası ve Maceracının Simya Taşı Gelişim Desteği Sandığı elde etmek için açılabilecek.

Buccaneer’ın ön izleme fragmanını buradan izleyebilir ve daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.