black-desert-mobile-dunya-ticaret-sistemi-tuccarligini-tanitti 

Black Desert Mobile Dünya Ticaret Sistemi Tüccarlığını Tanıttı  ! Black Desert Mobile gelişmeye yeni içerik ve etkinliklerle birlikte devam ediyor. Maceracılara birçok olanak sunmaya devam eden oyun şimdi bölgelere özel ürün ticareti ile birlikte daha fazla gelişim imkanı sağlıyor. Aynı zamanda bu hafta oyuna dahil olacak Ramoness turnuvasına katılanlar da özel ödüllerin sahibi oluyor.  

Pearl Abyss bugün Black Desert Mobile evrenine bir dünya ticaret sistemi olan Tüccarlığın eklendiğini açıkladı. Maceracılar bu sayede büyük miktarda gümüş ve çeşitli ödüller kazanmak için bölgelerdeki özel ürünlerin ticaretini yapabilecekler.  

Tüccarlığın oyuna dahil olmasıyla birlikte, Maceracılar artık sadece her köyde bulunan özel ürünlerin ticaretini yapabilecekler. Maceracıların ticaret yapmak için bir araba, bir at ve kamptan dört işçi almaları gerekecek. Bu işçiler EXP puanları alarak levellerini yükseltebilecekler. Bu şekilde levelleri yükseltilenlere ise ödüller verilecek. Ticaret esnasında etkinliklere katılan Maceracılar ise özel ödüllerin sahibi olacak.  

Black Desert Mobile evreninde yeniden Ramoness zamanı! 

Buna ek olarak, Pearl Abyss “Black Desert Mobil Dünya Şampiyonası- Ramoness” in ikinci sezonuna ev sahipliği yapmaya hazırlandığını da duyurdu. RamonessBlack Desert Mobile evreninde Maceracıların rakiplerini alt ederek ve çeşitli nesneleri yok ederek puan kazanabileceği 3:3 PvP modudur. Maçın sonunda daha fazla puan kazanan takım kazanacak ve birçok ödülün sahibi olacak.  

Bu özel turnuvanın kaydı kısa süre içinde daha fazla ayrıntıyla açıklanacak. Katılmak isteyen Maceracılar, ekipleri için üyeler bulmaya ve kendilerini Black Desert Mobile dünyasının en güçlü oyuncuları olmak için hazırlamaya şimdiden başlayabilirler.

 Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.