GOG Kataloğu 12 Eski Oyunla Daha da Genişliyor
GOG Kataloğu 12 Eski Oyunla Daha da Genişliyor

GOG Kataloğu 12 Eski Oyunla Daha da Genişliyor! GOG, sürekli genişleyen kataloğuna bir tank simülasyon serisi, bir korsan macera RPG’si ve daha fazlasını içeren 12 eski oyunu ekledi. Resmi olarak Good Old Games olarak bilinen GOG, sürekli genişleyen kataloğuna 12 oyun ekledi. GOG, video oyunları ve filmler için DRM’siz bir dijital dağıtım platformudur. Sadece eski oyunlara odaklanmak için kullanılan çevrimiçi platform ve kütüphaneye eklenen en yeni oyunların neredeyse hepsi burada bulunuyor.

Daha yakın zamanlarda GOG, Cyberpunk 2077 gibi yeni oyunların lansmanına odaklandı. Ancak dağıtım platformu düzenli olarak klasik girişler de ekler. Örneğin geçtiğimiz Eylül ayında GOG, Metal Gear Solid ve diğer klasik Konami oyunlarını ekledi.

Diğer eklemelere göre, Gunboat, 1990 savaş nehir botu simülatörü ve Steel Thunder, 1989 Amerikan savaş tankı simülatörüdür. Train Escape to Normandy, 1987’deki eski “birinci şahıs” nişancı oyunlarından biridir ve son olarak, Sea Legends, yüksek performanstan çok uzak olan, 1997 yapımı bir korsan macera RPG’sidir.

GOG Kataloğu 12 Eski Oyunla Daha da Genişliyor! GOG, benzersiz bir çevrimiçi oyun platformudur. Kullanıcıların 1994’ten Wetlands gibi daha az bilinen oyunları veya Bloober Team’in dün piyasaya çıkan korku oyunu The Medium’u satın alabilecekleri bir yer olarak kendisini farklı kılıyor. Bu tür bir hizmetle rekabet edebilecek çok fazla dijital platform yok.