Yeni Warframe İçeriği Şubat'ta Geliyor
Yeni Warframe İçeriği Şubat'ta Geliyor

Digital Extremes, Sevgililer Günü ve yeni ay etkinlikleri de dâhil olmak üzere önümüzdeki birkaç ay Warframe’e gelecek içeriğin dökümünü yapıyor. Oyunun sekiz temel genişletmesinden biri, tutarlı yamalar ve güncellemeler veya daha genel DLC, Warframe için her zaman bir şeyler var. Warframe geliştiricisi Digital Extremes’e göre 2021 bunu değiştirmeyecek. Aslında, Warframe oyuncuları içeriği Şubat ayında ve hatta Mart civarında daha fazlasını bekleyebilir.

Digital Extremes’e göre, Warframe oyuncuları 1 Şubat’ta Nighwave Intermission 3 güncellemesini alacaklar. Duyuru Cuma günkü Devstream 151 sırasında yapıldı. Nightwave Intermission 3, çeşitli içerikler barındıracak. Ayrıca Şubat ayında, 11’den 24’e kadar sürecek olan Ticker’s Star Days 2021 içeriği de var.

Mart ayında Digital Extremes, oyuncuların Warframe’in “bir sonraki büyük güncellemesini” dört gözle bekleyebileceklerini söyledi. Yeni içerik listesinde Corpus Railjack, Railjack Re-Revisited, yeni Sevagoth Warframe, Zephyr Deluxe ve daha fazla içerik yer alıyor. Digital Extremes ayrıca Devstream’de görülebilen hayaletimsi yakın dövüş odaklı Gölge Formu da dâhil olmak üzere Sevagoth’un yeteneklerini bozdu.

Bu, Digital Extremes’in son geliştirme akışı sırasında ortaya çıkardığı tüm içerik planlarına sadece bir bakış. Önümüzdeki birkaç ay içinde çeşitli başka içerik parçaları da gelecek.