esporcu-ilk-esli-oynanis-zindani-atoraxxion-black-desert-turkiyemenaya-geliyor

Pearl Abyss, ilk eşli oynanış zindanı “Atoraxxion”un bu yaz Black Desert Türkiye&MENA’ya geleceğini duyurdu. Dört temaya ayrılan Atoraxxion, dünyanın dört bir yanındaki Maceracılar için yepyeni bir iş birliği deneyimi sunacak.

ilk-esli-oynanis-zindani-atoraxxion-black-desert-turkiyemenaya-geliyor-2

Maceracılar İş Birliği İçerisinde Çalışacak

Atoraxxion, “Geçmişteki Sage” olan Rux Maha Dehkia tarafından inşa edilmiş büyük bir yapıdır. Maceracılar, Illezra’nın Atoraxxion’u bir kez daha arama sebebi de dahil olmak üzere görevler aracılığıyla çeşitli hikayeleri ortaya çıkarabilecek.

Zindan, her bir temanın kendi muazzam geçmişine sahip olduğu, çöl, okyanus derinlikleri, kanyon ve orman olmak üzere dört farklı temada yayınlanacak. Yayınlanan ilk Atoraxxion teması çöl olacak, onu okyanus derinlikleri teması takip edecek. Yayınlanan her yeni tema ile birlikte zorluk seviyesi de artacak.

Farklı Seviyelerde Oynamak Mümkün Olacak

Ayrıca Artoraxxion Maceracılara sürükleyici bir oyun deneyimi de sunacak. Maceracıların yalnızca canavarları yenmeleri değil, aynı zamanda çeşitli bulmacaları çözmek ve Bilgi elde etmek için diğer oyuncularla birlikte çalışmaları da gerekecek.

ilk-esli-oynanis-zindani-atoraxxion-black-desert-turkiyemenaya-geliyor-1

Daha fazla Maceracının zindanın keyfini çıkarmasını sağlamak için zorluk seviyeleri ayrılacak. Elvia sunucularına katılan Maceracılar daha yüksek bir zorluk seviyesi ile yüzleşirken, normal sunuculardaki Maceracılar ise Atoraxxion’u normal seviyede deneyimleyebilecekler.

Atoraxxion’un geliştirici yorumlarını buradan izleyebilir ve Black Desert Türkiye&MENA ile ilgili daha fazla bilgiyi tr.playblackdesert.com adresinde bulabilirsiniz.