esporcu-kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi

Oyun ve esporun dünyaca ünlü lideri SteelSeries, 20 yıllık deneyimi ve oyunun ruhunu yakalayan vizyonu ile oluşturduğu yepyeni oyuncu ekipman serisi Prime’ı duyurdu. SteelSeries’in yeni Prime serisi profesyonel esporcular ile birlikte, espora özel olarak üretildi ve oyunda kazanmak amacıyla tasarlandı.

Oyun ve espor dünyasının lider çevre birimleri üreticisi SteelSeries, yeni Prime serisi ile oyunu değiştirmeye devam ediyor. Espor için özel olarak tasarlanan SteelSeries Prime serisi hız ve dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Dünya çapındaki rekabetçi espor liglerinde mücadele eden 100’den fazla profesyonel esporcunun talepleri ve geribildirimleri ile tasarlanan Prime serisinin tek bir amacı var; oyunu kazanmak. Ralli araçlarından ilham alarak üretilen Prime serisi, hafif ve aerodinamik bir fare ve sınıfının en iyisi olan bir kulaklık ile oyuncuları zafere ulaştırmak için gereken her şeyi sunuyor.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (3)Söz konusu zaferse geriye kalan her şey teferruattır

Zafere giden yolda her şey saniyeler içerisinde değişebilir. Bu bilinçle yola çıkan SteelSeries Prime serisi fareler devrim niteliği taşıyan yeni Optik Manyetik anahtarlarla donatılmış. Rakiplerinden 5 kat daha uzun süre dayanmak üzere tasarlanan Prime serisi, oyunun ve oyuncunun hızına yetişiyor. Prestij Optik Manyetik anahtarlar kuantum hızında tepki vererek, oyuncuların rekabeti tek bir tıkla tetikleyebilmelerini sağlıyor.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (9) 

Her zamankinden daha dayanıklı optik manyetik anahtarlar

Alışılagelmiş fare mekanizmalarından bambaşka bir teknoloji olan Prestij OM (Optik Manyetik) anahtarı, özel olarak öğütülmüş bir neodimiyum mıknatısı tarafından yerinde tutulan çelik bir burulma yayı kullanıyor. Böylelikle her tıklamadan sonra aynı dirençte bir gevşeme kuvveti ile eski haline dönen Prime sersi rakiplerinden farklı olarak zaman içerisinde eskiyip etkisini kaybetmiyor. Böylelikle ilk tıklamada da yüz milyonuncu tıklamada da aynı hissiyatın ve keskinliğin devam etmesini sağlıyor.  Kızılötesi bir giriş ışığı kullanan Prime serisi fareler, her tıklamada burulma yayının ışığı kırdığı anda harekete geçerek, eşsiz bir tepki süresi sunuyor.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (4)

True Move Sensörler ile 1’e 1 takip özelliği

Prime serisi farelerde bulunan True Move Pro, Pro+, Air optik sensörler en yüksek hız ve performans için gerekli olan 1’e 1 takip özelliği sunuyor. Siz nereye giderseniz Prime serisi de tam olarak o noktaya sizinle birlikte geliyor. Böylelikle oyun sırasında incelik ve kesinlik gereken anlarda isabetli hamle yapabilmek kolaylaşıyor.  Güçlü sensörler ile donatılan Prime serisi fareler, sınıflarında yer alan diğer rakiplerine oranla 2 kat daha yüksek bir isabet performansı sergiliyor. Özellikle FPS oyuncuları arasındaki en yaygın tutuş şekilleri olan Parmak ve Pençe tutuşları için de uygun olarak tasarlanan Prime serisi fareler, mühendislik harikası hafiflik ve yüksek performans kabiliyetleri ile her türden oyuncuyu memnun edebilecek kapasiteye de sahip.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (10)Prime serisi; Prime, Prime+, Prime Kablosuz oyuncu fareleri ile Arctis Prime kulaklıktan oluşuyor. Zafere giden yolda oyuncuların ihtiyacı olan her şeyi sağlamak hedefi ile oluşturulan Prime serisi ekipmanları, tüm oyuncuların kullanım ihtiyaçları ve tercihlerine de uygun seçenekler sunuyor.  Prime serisinin tüm elemanları seçim yaparken performanstan ödün vermeden oyuncuların yalnızca kendi alışkanlıklarına uygun olan seçimi yapabilmelerini sağlıyor.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (5) Her oyuncuya uygun seçenek prime serisinde

Oyuncuların kendi oyun stillerine uygun olarak seçebileceği üç farklı Prime oyuncu faresi bulunuyor. Her üç modelde de ortak olarak bulunan Prestij Optik Manyetik teknolojisi oyunculara dayanıklı ve gerçek zamanlı tıklama performansı sunuyor. Dış gövdeleri yeni kolay temizlenebilir mat polimer materyalle kaplı olan fareler, elden kayma ve kaçma ihtimalini sıfırlayarak rahat bir tutuş sağlıyor. Hafiflik ve yüksek hızlı performans sergilemek için üretilen serideki Prime modeli yalnızca 69 gram ağırlığa sahip ve birinci sınıf True Move Pro sensörü 18,000 CPI, 450 IPS ve 50G ivme ile hareket ediyor.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (11)Hafif tutuş ve kusursuz performans

Prime+ modeli ise 71 gram ağırlığa sahip ve True Move Pro+ sensörü ile belirli bir yükseklikten bile algılama yapmaya devam edebiliyor ve farenin yüzey üzerinde değilken bile kusursuz bir performans sergilemesini sağlıyor. Her iki modelde de ortak olarak bulunan yeni nesil örgü kablo eşsiz bir özgürlük sunuyor. Hareket kapasitesini en üst seviyeye çıkarmak için özel olarak tasarlanan süper esnek ve hafif örgü kablosu oyun oynarken takılmadan özgürce hareket edebilme ve satın alım sonrası kişiselleştirme ve özelleştirme imkânı tanıyor.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (6)Tamamıyla prime, tamamıyla kablosuz

Kablosuz Prime modeli ise kablolu modelin tüm özelliklerine ek olarak sınıfının en iyi batarya performansını sunuyor. Tam şarjla 100 saat üzerinde oynama kapasitesine sahip Prime Kablosuz hızlı şarj özelliğiyle de oyuna hızlıca dönebilmek üzere tasarlanmış. Her bir ayrıntısı oyun için özel olarak tasarlanan Prime serisinin kablosuz faresi yalnızca 80 gram ağırlığa sahip. True Move Air sensörü 18,000 CPI, 400 IPS ve 40G ivme ile profesyonel kablosuz oyuncu performansında da kusursuzluğu yakalamak için gereken tüm özellikleri taşıyor.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (1)

Arctis mirası prime serisinde

Söz konusu olan espor ise kazanmak her şeydir. Kupayı eve götürmek içinse tüm duyularınızın aynı anda tam performansla çalışıyor olması gerekir. Konsantre, dikkatli ve her daim tetikte olan oyunculara özel olarak üretilen Prime serisi kulaklık da oyuncuları zafere ulaştırmak için gereken en yüksek performansı sunuyor. Ödüllü Arctis serisi kulaklıklarının mirası üzerine kurularak üretilen Prime Arctis kulaklık, SteelSeries’in oyun sesleri konusundaki uzmanlığını bir kez daha kanıtlıyor.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (2)Oyunda hangi yönde nasıl bir aksiyon olduğunu anlamanın kritik önem taşıdığının bilinciyle üretilen Prime Arctis kulaklık, aynı zamanda hafif ve rahat bir kullanım sunuyor. Çevre gürültüsünü engelleyen yumuşak deri yastıkları ile rahat ve gövdesi üzerinde bulunan ses me mikrofon ayar tuşları ile kolay bir kontrol sağlıyor.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (8)Yüzlerce profesyonel esporcunun sponsor ve destekçisi SteelSeries, Prime serisi ile espor dünyasında kazanmak için ihtiyaç duyulabilecek her şeyi bir araya getiriyor. Oyun ve çevre ekipmanlarının dünya lideri SteelSeries tecrübesini ve yenilikçiliğini birleştirerek ürettiği Prime serisi ile neden lider olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Esporun profesyonelleri ile ortak olarak üretilen bu seri kazanmanın tadını her şeyden çok sevenlerin tercihi olacak.

kazanmayi-her-seyden-cok-sevenler-icin-steelseries-prime-serisi (7)