onedio-ve-gaming-in-turkey-yepyeni-bir-oyun-mecrasi-icin-guclerini-birlestiriyor

Türkiye’nin Oyun ve Espor Ajansı olan Gaming in Turkey ve ülkenin en büyük sosyal içerik platformu Onedio, yepyeni bir oyun mecrası için birlikte çalışacak! Onedio Gaming çatısı altında birlikte hareket edecek iki firma, bundan sonra oyun haber ve incelemelerinden özel videolarına, turnuva yayınlarından farklı oyun içerikli programlara kadar farklı içerikler üreterek Türkiye oyun ekosistemini besleyecek.

Türkiye’de oyun sektörü her gün gelişmeye devam ederken firmalardan yeni girişimler bu gelişim sürecini beslemeye devam ediyor. Türkiye’nin en güncel ve en eğlenceli içerik platformu olan Onedio, oyun dünyasına Gaming in Turkey iş birliği ile güçlü bir adım atacak. Ülkemizde oyun ve espor sektöründe etkili bir rol oynayan ve firmaların oyun dünyasında yer alma girişimlerinde etkili projeler yürüten Gaming in Turkey ajansı, Onedio ile oyun dünyasının yeni sosyal içerik platformu olacak Onedio Gaming’i hayata geçirecek. Binlerce üyesi olan ve her alanda çeşitli ve ilgi çekici bilgiler sunan Onedio artık ülkemizde oyun dünyasının da bir etkili parçası olacak!

onedio-ve-gaming-in-turkey-yepyeni-bir-oyun-mecrasi-icin-guclerini-birlestiriyor
Kaan Kayabalı

Konuyla ilgili açıklama yapan Onedio kurucusu Kaan Kayabalı, “Senelerdir ülkemizde okuyucularımıza en güncel konuları, en eğlenceli ve akıcı bir dil ile sunarak sosyal içerik platformumuz Onedio’yu büyüttük. Son yıllarda ülkemizde de hız kesmeden büyümeye devam eden oyun ve espor sektörünün bir parçası olmak için Onedio Gaming’in adımlarını atmaktan heyecanlıyız. Artık oyunlara düşkün olan okuyucularımızı da kendi imzamızla içerik sunacak olmak ve bu girişimi sektörde başarılı projelere imza atmış Gaming in Turkey ajansı ile birlikte yapıyor olmak bizi mutlu ediyor.” dedi.

Onedio Gaming ile oyun dünyası artık daha da renkli

Türkiye’deki oyunculara, oyun dünyasıyla ilgili en güncel gelişmeleri aktarırken aynı zamanda yepyeni bir eğlenceye ortak edecek olan Onedio Gaming oyun dünyasını da kendi dilinde yorumlayacak. Senelerdir en güncel konuları kendi imzasıyla okuyucularına sunan sosyal içerik platformunun, oyun ve espor sektöründe gerçekleşecek global güncellemeleri yakından takip etmesi ülkemizdeki oyun dünyasının daha aktif olmasında rol oynayacak.

onedio-ve-gaming-in-turkey-yepyeni-bir-oyun-mecrasi-icin-guclerini-birlestiriyor (2)
Serhat Bekdemir

Bu yepyeni oyun mecrasını hayata geçiren ekibin başında olan Serhat Bekdemir ise “Onedio, sosyal içerik platformu olarak Türkiye’deki okuyucuların vazgeçilmez bir parçası. Platformda bulunan bu güçlü potansiyeli oyun dünyasına Onedio Gaming ile yansıtacak olmaktan oldukça memnunuz. Bu yepyeni oyun mecrası ile hem global çapta hem de ülkemizde olan oyun dünyası gelişmelerini artık daha yakından takip edebileceğiz.” dedi.

onedio-ve-gaming-in-turkey-yepyeni-bir-oyun-mecrasi-icin-guclerini-birlestiriyor (4)
Ozan Aydemir

Gaming in Turkey Ajans Başkanı Ozan Aydemir ise “Yıllardır ülkemizde oyun ve espor sektörünü geliştirmeye yönelik adımlar atıyoruz. Firmaların oyun dünyasına adım atmasıyla birlikte bu adımların birleşerek büyümesi ülkemiz için son derece önemli oluyor. Türkiye’nin en büyük sosyal mecralarından biri olan Onedio’nun da, en güncel ve en etkili projelere imza atılan oyun sektörünün bir parçası olmasından bizler de büyük mutluluk duyuyoruz. Oyun dünyası Onedio Gaming ile yeni bir bakış açısı kazanacak.” diyerek oluşumla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Yılda 10 binden fazla oyunun piyasaya çıktığı ve binlerce haberin yapıldığı oyun sektöründe anlaşılır ve basit içeriklerle oyuncular için yepyeni bir mecra olacak Onedio Gaming çok yakında kapılarını açarak oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

Onedio Gaming’i Instagram ve Facebook üzerinden takip edebilirsiniz.