qwn3d-tv-lira-ile-hizmet-verecek

Own3d.tv Türk Lirası Kullanımını Aktif Etti! Kullanıcılarına hazır tasarımlar sunan own3d.tv, Türk Lirası üzerinden satış yapmaya başladı. Bünyesinde barındırdığı sayısız kanal tasarımlarını kullanıcılarına sunan own3d.tv, özellikle hızlı ve basit kullanımı sayesinde birçok yayıncı tarafından tercih ediliyor.

Own3d.tv üzerinden bulabilecekleriniz

Site üzerinden tamamen hazır olarak emoji ve rozet tasarımlarına, geçiş efektlerine ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca tasarımların tamamı YouTube, Twitch, Facebook hatta Mixer yayınlarında da kullanılabiliyor. Tek yapmanız gereken satın aldığınız ürünü OBS veya alternatif yayın programınıza entegre etmek.

Türk Lirası daha avantajlı olacak

Uzun süredir Dolar, Euro gibi ödeme yöntemlerine sahip olan own3d, özellikle Türkiye piyasasında iyi bir yer edinmek için Lira ile alışverişi aktif etti. Artık own3d.tv üzerinden alacağınız satın alımlarda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceksiniz. Üstelik Türk Lirası sabit bir kur üzerinden hesaplandı. Bu da ürünleri diğer para birimlerine nazaran çok daha ucuza almanıza neden olacak. Eğer yayıncıysanız veya yayıncı adayıysanız kanal tasarımlarınız için own3d.tv‘yi kullanabilir, hiç zahmet çekmeden kaliteli bir kanala sahip olabilirsiniz.