PUBG Mobile India Series 2020 Duyurusu Yapıldı
PUBG Mobile India Series 2020 Duyurusu Yapıldı

PUBG Mobile India Series 2020 Duyurusu Yapıldı! Tencent yeni bir turnuva duyurusu daha yaptı. Battle royale türünün mobil platformdaki en sevilen oyunları arasında yer alan PUBG Mobile geçtiğimiz yılın nefes kesen turnuvasını bu yılda düzenliyor. PUBG Mobile India Series 2020 hakkında duyuru geçtiğimiz gün resmi olarak Tencent tarafından yapıldı.

Geçtiğimiz yıl büyük heyecana sahne olan PUBG Mobile India Series 2019 bu yıl da düzenlenme kararı aldı. Geride kalan turnuvada 130 bin dolar ödül havuzu bulunan turnuva bu yıl yaklaşık 65 bin dolar ödül havuzuna sahip olacak. PUBG Mobile India Offical resmi YouTube sayfası üzerinden yapılan açıklama ile duyurulan turnuva heyecan uyandırdı.

Son etkinlikten bugüne PUBG Mobile dünyasına giriş yapan yeni takımlar arasında TSM ve Fnatic gibi takımlar bulunuyor. Geçtiğimiz yılın India Series şampiyonu olan Team SouL’da bu yılın favorileri arasında yer alıyor.

PUBG Mobile India Series Tencent’in yaptığı açıklamaya göre ülke içerisindeki PUBG Mobile E spor etkinliklerinden ayrı olarak konumlandırılacak. Club Opens, Pro Leagues ve World League gibi etkinlikler dahilinde kabul edilmeyecek.

Tencent’in önümüzdeki günlerde turnuva hakkında daha detaylı bilgilerde vermesi bekleniyor. Turnuvaya dahil edilecek takımlar, turnuvanın düzenleneceği yer, etkinlik takvimi gibi pek çok bilginin ilerleyen günlerde Tencent tarafından resmi kanallar aracılığı ile yapılması bekleniyor.