Hintli espor organizasyonu Revenant Esports, Hintli elektronik markası KREO ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Revenant Esports’un çevre birimleri ortağı olarak KREO, organizasyona bilgisayar klavyeleri, fareler ve kulaklıklar da dahil olmak üzere ürün yelpazesini sağlayacak. Anlaşma sonucunda KREO, Revenant Esports’un resmi çevre birimleri ortağı olacak.

Buna ek olarak, KREO ve Revenant Esports, organizasyonun hayranları için bir dizi ‘benzersiz aktivasyon’ üzerinde işbirliği yapacak. Aktivasyonlarla ilgili ayrıntılar açıklanmadı.

KREO logosu, organizasyonun diğer sponsorlarıyla birlikte Revenant Esports forması üzerinde yer alacak. KREO, Red Bull ve yayın platformu Rooter‘ın ardından Revenant Esports’un yedinci ortağı oldu.

Bu espor takımı geçtiğimiz aylarda Güney Asya’nın önde gelen espor organizasyonlarından biri olarak konumunu güçlendirmeye devam etti. Temmuz ayında, Hindistan’ın ilk franchise espor ligi olan Skyesports Masters için PC parçaları üreticisi GIGABYTE ile ortaklık kurdu.

“En iyi markalarıyla ortaklık kurmaya inanıyoruz.”

Revenant Esports’un Kurucusu ve CEO’su Rohit Jagasia anlaşma hakkında şunları söyledi: “Revenant Esports olarak her zaman ülkenin en iyi markalarıyla ortaklık kurmaya inanıyoruz.

“Çevresel ürünlere öncülük eden bir şirket olan KREO ile olan bağımız doğal bir ortaklık olarak ortaya çıktı. Başından beri çeşitliliğe öncelik veren, PC ve mobil oyunlarda espor takımları olan bir kuruluşuz. KREO’nun hem mobil hem de PC oyuncularına hizmet veren etkileyici ürün yelpazesi ile bu karşılıklı fayda sağlayan ortaklığa girmekten büyük heyecan duyuyoruz.”

Organizasyon şu anda aralarında Battlegrounds Mobile India, Call of Duty Mobile ve CS:GO’nun da bulunduğu altı oyun için kadrolar oluşturuyor.