PUBG Mobile Sezon 18 Ne Zaman Başlayacak?
PUBG Mobile Sezon 18 Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Mobile Sezon 18 Ne Zaman Başlayacak? Battle royale türünün mobil taraftaki en sevilen yapımlarından biri olan PUBG Mobile 17. sezonu devam ederken merak edilen soru yükselmeye başladı. 18. sezonun ne zaman başlayacağı ve yeni sezonda bizi nelerin beklediği merak edilenler arasında yer alıyor.

PUBG Mobile Sezon 18 Ne Zaman Başlayacak?

Oyunun 17. sezonu yeni başlamış olmasına rağmen gelecek sezon ile ilgili meraklar artmaya devam ediyor. Her sezon birçok yenilik ve etkinlik ile karşımıza çıkan PUBG Mobile 17. sezon’da Runik Güç teması ile karşımıza çıkmıştır. Yeni sezon ile ilgili henüz resmi açıklamalar yapılmamış olsa da devam eden sezonun 21 Mart 2021 tarihinde sonlanacağından yola çıkarsak yeni sezonun 22 ya da 23 Mart 2021 tarihinde start alması bekleniyor.

PUBG Mobile hakkında sızıntılar ve paylaşımlar yapan sayfalar tarafından da yeni sezon ile ilgili paylaşımlar devam ediyor. Oyunun 18. sezonu hakkında bazı detaylar hakkında iddialarda bulunan bir videoda geçtiğimiz gün yayınlandı.

21 Mart Pazar günü sona erecek olan PUBG Mobile 17. sezonun ardından bir iki günlük boşluğun ardından yeni sezonun başlaması bekleniyor. PUBG Mobile tarafından konu ile ilgili henüz yapılmış resmi bir açıklama yok. İlerleyen günlerde konu ile ilgili stüdyonun resmi açıklamaları ve içeriklerin tanıtımını yapması bekleniyor.