esporcu-ramazan-senlikleri-black-desert-turkiyemenada-basliyor

Pearl Abyss, bugün Ramazan’ın Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Ramazan boyunca katılımcıların lezzetli ödüller kazanma şansı yakalayacakları etkinlikler gerçekleştirilecek.

Ramazan Boyunca Bol Ödüllü Etkinlikler

Öncelikle, Maceracılar Finto Çiftliği’nde bulunan NPC’lerden Hafıza Parçaları ve Olivia’nın Özel Sosu da dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanabilecekleri özel görevler alabilecekler. Maceracılar kazandıkları bu sosu özel yemek malzemeleri ve ödüllere sahip olmak için kullanabilecekler.

Maceracılar festival boyunca Finto Çiftliği’ni ziyaret edebilecek ve festivale özel görevleri tamamlayabilecekler. Hangi NPC ile karşılaştıklarına bağlı olarak Maceracılardan onlara Martina’nın Hediyelik Eşyası kazandıracak çeşitli görevleri yerine getirmeleri istenecek. Hediyelik Eşyalar, yemek malzemeleri ve pişirme tezgâhı gibi eşyalar için takas edilebilecek.

ramazan-senlikleri-black-desert-turkiyemenada-basliyor

Ekran Görüntüsü Etkinliği Black Desert Türkiye&MENA’da

Ayrıca festivalin keyfini çıkarırken karakterlerinin ekran görüntüsünü alan Maceracılar gerçekleştirilen “Ekran Görüntüsü Etkinliği” ile ödül kazanma şansına da sahip olacaklar. Maceracılar, aldıkları ekran görüntüsünü Topluluk üzerinden Black Desert’ın resmî web sitesine yüklemek kaydıyla etkinliğe katılabilecekler. Tüm katılımcıların ödüller kazanacağı etkinlikte seçilecek 3 kazanan ise Canape Klasik Seti ile ödüllendirilecek.

Sonuncu fakat bir o kadar da önemlisi Yeni KaraYıldız Ayakkabı Black Desert Türkiye&MENA’ya eklendi. Yeni KaraYıldız Ayakkabı için üretim görev serisinin yanı sıra KaraYıldız savunma teçhizatlarına ek olarak HP set etkisi de eklendi.

Daha fazla bilgiyi Black Desert Türkiye&MENA’nın tr.playblackdesert.com adresindeki resmî web sayfasında bulabilirsiniz.