Riot Games Yeni Oyunu Legends of Runeterra İçin Heyecan Artıyor!
Riot Games Yeni Oyunu Legends of Runeterra İçin Heyecan Artıyor!

Riot Games Yeni Oyunu Legends of Runeterra İçin Heyecan Artıyor! Riot Games’in yeni stratejik kart oyunu Legends of Runeterra için geri sayım sürüyor. 24 Ocak 2020 tarihinde açık betaya çıkacak olan oyun için heyecan her geçen gün artıyor.

2019’un sonlarında deneme sürümü ile tanıtılan oyunun açık beta döneminde yeni sürprizler ile oyunseverlerin karşısına çıkması bekleniyor. Yeni kart güncellemeleri, yeni dereceli modlar ile pek çok yenilik oyuncuları bekliyor. Oyuncuların feed backlerini göz önünde bulundurarak kapalı beta döneminden önce açık beta dönemine geçiş yapan Riot Games 24 Ocak saat 22.00’da resmi olarak açık beta dönemine giriş yapacak.

Ön izleme döneminde oyunu oynayan kişilere ve 20 Ocak saat 10.59’a kadar ön kayıt yaptıran herkes 23 Ocak’ta oyuna erişim sağlayabilecek. Sadece ön kayıt yaptıranlar davet e postası alacak ve oyuna buradan erişim sağlayabilecek. Henüz oyuna kayıt yaptıramayan kişiler www.playruneterra.com adresinden kayıt yaptırabilecek. Açık beta sürümünde Legends of Runettera Türkçe dil desteyi sunmuyor ancak ilerleyen dönemde dil desteğinin aktif olması bekleniyor.

Yeni dereceli modları, kart güncellemeleri ve sosyal panel gibi pek çok özelliği ile Legends of Runeterra’nın büyük ses getireceğini söylemek yanlış olmaz. İlerleyen günlerde oyunseverlerin nasıl tepkiler vereceğini göreceğiz.