venslar-gelismis-takim-destegi-yetenegi-ile-shadow-arenaya-donuyor

Venslar Shadow Arena’ya Dönüyor!

Pearl Abyss, aksiyon dolu PvP oyunu Shadow Arena’da oyuncuların Venslar kahramanının yeni bir versiyonuna sahip olacağını duyurdu. Yepyeni Venslar, düşmanlara saldırırken takım arkadaşlarını destekleyerek oyuncuların daha stratejik hamleler yapmasını sağlayacak.

Saldırı kahramanı olarak ön plana çıkan Venslar, Shadow Arena’da yer alan üç kahraman türünden biri olan Destekçi rolü için yeniden doğacak. Yeni becerileri ile oyuncuların kendilerinin ve takım arkadaşlarının DP’lerini, Saldırı ve Hareket Hızlarını artırmasını, HP’lerini iyileştirmesini sağlayacak.

venslar-gelismis-takim-destegi-yetenegi-ile-shadow-arenaya-donuyor

Venslar ile Takımlar Artık Daha Güçlü

Venslar Shadow Arena’ya dönüyor!

Orijinal Venslar’ın benzersiz saldırı ve savunma duruşları arasında geçiş yapma özelliği, kahraman özellikleri arasında yer almaya devam edecek. Venslar, takım arkadaşlarını desteklerken düşmanlardan gelen saldırıları engelleyebilecek ve hızlı saldırılar yapmak için rakiplerinin peşine düşebilecek. Bu yetenekler sayesinde oyuncular, takım tabanlı bir savaşta savaşma konusunda daha stratejik hamleler yapabilecek.

venslar-gelismis-takim-destegi-yetenegi-ile-shadow-arenaya-donuyor

Bunlarla birlikte, önceden ayarlanmış Ön Ayar özelliği oyuncuların oyun konforu deneyimini artırmak için güncellenecek. Oyuncular artık mağazayı ziyaret etmeden kısayol tuşuyla istedikleri bir öğeyi hemen satın alabilecek.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilir, Discord, Facebook, YouTube, Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.