Wolfteam All Star Başlıyor!
Wolfteam All Star Başlıyor!

Joygame tarafından geliştirilen Wolfteam için All Star Şampiyonası heyecanı için geri sayım tamamlandı. Wolfteam resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan paylaşımda All Star Şampiyonası’nın başlangıcı hakkında açıklamalar yapıldı.

32 takımın kıyasıya mücadele edeceği ve tarihin en iyi takımlarının belli olacağı Wolfteam All Star Şampiyonası 8 Ocak’ta grup mücadeleleri ile başlayacak. Turnuva 9 – 10 Ocak tarihlerinde de devam edecek. Turnuvanın tüm mücadelelerini Wolfteam resmi YouTube kanalından canlı olarak izlemek mümkün olacak.

Şampiyonada toplamda ödül havuzunda 10 bin TL bulunuyor. Wolfteam’in en iyi takımı ünvanının yanı sıra büyük ödülün de sahibi bir takım olacak. Wolfteam resmi Instagram sayfası tarafından aşağıdaki paylaşım yapıldı.

“32 takımın kıyasıya mücadele edeceği ve tarihin en iyi takımlarının belli olacağı Wolfteam All-Star Şampiyonası başlıyor! ??

8 Ocak’ta grup maçları ile başlayacak ve 9-10 Ocak tarihlerinde Wolfteam resmi Youtube kanalında, canlı yayında gerçekleşecek turnuvaya hepiniz davetlisiniz! ?

Toplamda 10.000 TL ödül ve Wolfteam’in en iyi takımı ünvanını alacak takımların belirlendiği All-star sezon 1’de heyecan dorukta! ? Sen de youtube kanalımıza abone ol ve efsane maçları kaçırma KraLLL!!!”

Turnuvada yer alan takımlar ve turnuva detayları için hemen Wolfteam oyununa giriş yapın.