yeni-maceracilar-black-desert-turkiyemenada-bircok-odulle-karsilaniyor

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA’da yeni Maceracılar için çeşitli ödüller sunulacağını duyurdu. Etkinliklerden detaylar sizlerle.

Pearl Abyss bugün Black Desert Türkiye&MENA‘da yeni Maceracılar için çeşitli ödüller sunulacağını duyurdu. Ödüller, yeni Maceracıların karakterlerini daha hızlı ve daha güçlü seviyelere çıkarmalarını sağlayacak.

Özellikle ikinci şifre oluşturma aşaması sonrasında 30 günden daha kısa bir süredir Black Desert evreninde yer alan yeni Maceracılar, bugünden itibaren ek olarak Meydan Okumaları tamamlayabilecek. 30 ile 56 arasında gerekli levele ulaşanlar, Elion’un Gözyaşı ve Cron Taşı gibi karakter gelişimine faydalı ödüller de kazanabilecek.

yeni-maceracilar-black-desert-turkiyemenada-bircok-odulle-karsilaniyor

Aynı etkinlik döneminde, yeni Maceracılar belirli bir süre oynadıklarında, Valks’ın Tavsiyesi ve Shakatu Tüccarlar Birliği Altın Külçeleri dahil olmak üzere ek ödüller de elde edebilecek. Bu Altın Külçeler, Maceracıları büyük miktarda Altın Külçe ile ödüllendirecek Altın Külçe Kutularına dönüştürülebilecek.

yeni-maceracilar-black-desert-turkiyemenada-bircok-odulle-karsilaniyor

Kan Altarı Özel Etkinliğine Tüm Maceracılar Davetli!

Black Desert Türkiye&MENA’da yeni maceracılar için Kan Altarı özel etkinliği.

Dahası, tüm Maceracılar Kan Altarı’nda düzenlenen özel etkinliğe yakından göz atmaya davet ediliyor. Bugünden itibaren Kan Altarı bosslarını 10 Mart tarihine kadar yok edenler, ulaştıkları her aşama için ek Caphras Taşları kazanabilecek. Ayrıca ödül olarak, Kara Ruh’un Halüsinasyonu görevlerini tamamlamak için kullanılabilecekleri farklı türlerde Halüsinasyon Kırıkları elde edebilecekler. Bu görevleri tamamlama karşılığında,  Birinci Sınıf İksir Kutusu gibi ek ödüller de verilecek.

yeni-maceracilar-black-desert-turkiyemenada-bircok-odulle-karsilaniyor

Son olarak, son zamanlarda Black Desert dünyasında gizemli titreşimler meydana geldi ve bazı Macera Günlüklerinin içeriğinde değişiklikler meydana geldi. Günlüklerdeki bu değişikliklere bağlı olarak, bazı günlüklerin tamamlanması eskisinden daha kolay hale gelecek.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi almak için tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.