PUBG: New State Duyuruldu
PUBG: New State Duyuruldu

PUBG Mobile’ın yeni sürümü olacak yeni oyun PUBG: New State resmi olarak duyuruldu. Oyun ile ilgili yapılan açıklamalarda PUBG: New State’in benzersiz grafiklere sahip olduğunun altı çizildi. Duyuruda ayrıca oyunun tanıtım videosunun da gösterimi yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde söylentileri ortaya çıkan yeni oyun tanıtımı çok geçmeden geliştirici tarafından yapıldı. Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunlarından biri olan PUBG, yeni mobil oyunu ile iligli açıklamayı resmi olarak fragman ile birlikte yaptı. Geliştirici tarafından yapılan açıklamaya göre oyun PUBG: New State adı ile piyasaya çıkacak. Ayrıca oyun daha önce iddialarda olduğu gibi 2051 yılında geçecek. Bu da oyunda yeni nesil silah, araç, drone gibi farklı teknolojilerin yer alacağı anlamına geliyor.

Yepyeni bir harita ile gelecek olan oyun ayrıca oyun mekaniği ve grafikleri ile de benzersiz bir deneyim sunacağını vadediyor. Oyunun temel olarak mantığı aynı şekilde devam edecek. 100 farklı oyuncu bir haritada hayatta kalma mücadelesi verecek ve son kişi olmaya çalışacak. Yeni silah, ekipman, araç, görünüm gibi pek çok şey oyuncuları bekliyor olacak.

Hem iOS hem de Google Play Store üzerinden indirilebilecek olan oyunun şu an yalnızca Android için ön kayıtları açık durumda. iOS kullanıcıları için ise yapılan açıklamada kısa süre içerisinde ekosistem içerisinde yer alacaklarını ekledi. Ayrıca ön kayıt süreci oyuncular için bazı ayrıcalıklarda sunuyor. Bu ayrıcalıklardan biri otomobil kaplaması olarak görünüyor. Ancak geliştiricinin ilerleyen günlerde resmi olarak açıklama yapması bekleniyor. PUBG: New State ön kaydı için bağlantıya tıklayarak hemen yeni PUBG evrenine giriş yapabilirsiniz.