Zula Süper Lig Sezon 7 Başlıyor
Zula Süper Lig Sezon 7 Başlıyor

Zula Süper Lig Sezon 7 Başlıyor! 9 hafta sürecek yeni sezon Zula Süper Lig şampiyonluk kupasında 10 takım 290 bin TL’lik ödül havuzu için rekabet edecek. Maçlar hafta sonları 14.00’ten itibaren platformlarda canlı yayınlanacak.

Espor severlere kıyasıya mücadeleler bekleten Zula Süper Lig 7. Sezonu, yeni oyuncuların transferleri ile daha da sıkılaştırılan takımların nefes kesen mücadelelerine sahne olacak. Başlangıcı 20 Mart’ta verilen yeni sezonda mücadeleler şampiyonluk için hız kesmeden ilerleyecek. Sezonda, ASKİ Espor, BAL Espor, Çamlıca Espor, Digital Athetics, fastPay WildCats, ABB, Galatasaray Espor; Gamers of Future, İstanbul E-spor, KBB Kağıtspor Espor, Sangal Esports’tan oluşan Süper Lig takımları karşılaşacak.

90 Maçlık Mücadele 290.000 TL Ödül Havuzlu Sezonda Nefesleri Kesecek

Zulanın 9 haftalık sezonunda ödül hacuzu 290.000 TL olarak belirlendi. Yeni sezonunda 90 maçlık mücadeleleriyle nefesleri kesecek olan birbirinden zorlu karşılaşmalar olacak. Takımlar ödül havuzundan başarı ölçülerine göre ödül kazanacaklar. Lig mücadelesine en iyi 2 takım yarı finallerden başlayacak. Geriye kalan takımlar çeyrek final ile mücadelelerine başlayacak. Lig sonunda puanları en çok toplayan 6 takım sıradaki adım olarak play-off karşılaşmaları ile devam edecek.

Zula Süper Lig Sezon 7 Başlıyor! Zula Süper Lig’de 20 Mart tarihinden itibaren maçlar Cumartesi ve Pazar günleri yukarıda da belirttiğimiz gibi 14.00’ten itibaren Zula Oyun Espor YouTube kanalından seyircilerine yayınlanacak. Zula Süper Lig 7. Sezon’un detaylı bilgilerine Instagram adresi @Zulaoyunespor bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.