1907 Fenerbahçe Espor Yaz Mevsimine Hazır!
1907 Fenerbahçe Espor Yaz Mevsimine Hazır!

1907 Fenerbahçe Espor Yaz Mevsimine Hazır! League of Legends’in ülkemizdeki başarılı takımlarından 1907 Fenerbahçe Espor Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz mevsimi hazırlıklarını tamamladı. Sarı Lacivertli takım yeni sezon öncesi transferleri tamamladı ve son kadrosunu oluşturmuş oldu.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz Mevsimi hazırlıkları tüm takımlarda yoğun bir şekilde devam ediyor. Kış Mevsimi şampiyonu 1907 Fenerbahçe’de geçtiğimiz gün yapmış olduğu iki transfer ile çalışmalarını tamamlamış oldu. Son şampiyon üst koridorda Shin “HiRit” Tae-min’in yerine Toni “Sacre” Sabalic’i transfer etti.

Sarı Lacivertliler bu transfer haberinin ardından Japone ile tekrar anlaştıklarını ve HolyPhoenix’i de kadrolarına kattıklarını duyurdu. Takım tekliflerine açık olduğunu söyleyen Japone, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada “Tekrar yuvaya döndüğüm için çok mutluyum. Kazanmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim” şeklinde sözlere yer verdi.

1907 Fenerbahçe Espor Yaz Mevsimine Hazır! Japone ve HolyPhoenix hamleleri ile taraftarlar güncel kadrodan memnun gözüküyor. Geçtiğimiz mevsimin şampiyonu olan 1907 Fenerbahçe Espor bu mevsimde en iddialı takımlar arasında yer alacak gibi gözüküyor.

Yaz Mevsimi başlangıcı yaklaşırken takımların transfer haberleri de artıyor. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Yaz Mevsimi başlangıç tarihi 6 Haziran olarak belirlendi. Şu an itibariyle herhangi bir erteleme ve değişiklik gözükmüyor. İlerleyen günlerde Riot Games Türkiye ekibinin ligin başlangıcı ve fikstürü hakkında resmi açıklama yapması da bekleniyor.