Gillette Esports Awards Ortağı Olarak İlan Edildi

Gillette Esports Awards Ortağı Olarak İlan Edildi! Erkek bakım şirketi Gillette, espor endüstrisi ödül programı Esports Awards’ın ortağı olarak ilan edildi.

Ortaklık kapsamında Gillette, Espor Ödülleri ön gösterisini sunacak. Ayrıca, ödül töreninde ‘Gillette Resets’ segment geçişleri de yer alacak.

Gillette Esports Awards Ortağı Olarak İlan Edildi

Yapılan açıklamaya göre, Gillette’in sunacağı ön gösteri espor dünyasındaki yetenek, yenilik ve mükemmelliğin bir vitrini olurken, Gilette Resets segmentlerinin oyun ve bakımı birleştirmesi bekleniyor.

Ödüller 29 ve 30 Kasım tarihlerinde, Resorts World Las Vegas’ta gerçekleştirilecek. Sunuculuğunu Alex ‘Goldenboy’ Mendez ve Miles Ross’un üstlendiği ödüller, oyuncular, organizasyonlar, turnuva düzenleyicileri, içerik yaratıcıları ve daha fazlası dahil olmak üzere espor endüstrisinin en iyi yeteneklerini sergilemek üzere tasarlandı.

Gillette Esports Awards Ortağı Olarak İlan Edildi

Bu işbirliği Gillette’in espora ilk girişi değil

‘Gillette Cup’ Fortnite turnuvasının yanı sıra uzun süredir devam eden bir espor ve oyun kampanyası olan ‘Gillette Gaming Alliance’ı yürüten Gillette’in espora ilk girişi değil. Yakın zamanda şirket, sınırlı sayıda Razer markalı bakım ürünleri için oyun çevre birimleri üreticisi Razer ile işbirliği yaptı.

Gillette, 2023 Esport Awards için aralarında internet servis sağlayıcısı Xfinity, The Sidemen’in votka markası XIX Vodka ve güneş gözlüğü markası Oakley’in de bulunduğu bir dizi ortağa katılıyor. Japon otomobil üreticisi Lexus bu yıl beşinci kez üst üste etkinliğe isim sponsoru olarak destek verirken, profesyonel altın tur LIV Golf ile bir ortaklık da kısa süre önce duyuruldu.

Gillette Esports Awards Ortağı Olarak İlan Edildi

Esports Awards CEO’su Mike Ashford, Gilette ile yapılan ortaklıkla ilgili olarak şunları söyledi:

“Mükemmellik ve hassasiyetiyle tanınan bir marka olan Gillette ile heyecan verici ortaklığımızı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu işbirliği, espor endüstrisi liderlerinin inanılmaz başarılarını onurlandırma ve kutlama yolculuğumuzda önemli bir adımı işaret ediyor.

Gillette Esports Awards Ortağı Olarak İlan Edildi! “Gillette’in sarsılmaz desteğiyle, espor camiasındaki olağanüstü yetenekleri yüceltmeye ve takdir etmeye devam edebileceğimizden eminiz.”