Shikenso Analytics ve M80 İş Birliği Yapıyor

Shikenso Analytics ve M80 İş Birliği Yapıyor! Espor veri ve analiz şirketi Shikenso Analytics, Kuzey Amerikalı espor organizasyonu M80 ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Anlaşma, Shikenso’nun özel olarak geliştirilmiş yapay zeka ortaklık analiz aracını kullanarak M80’in ortaklıklarının performansını daha iyi anlamasına yardımcı olacak. Bu da hem organizasyon hem de ortakları ve sponsorları için faydalı olacak.

Shikenso Analytics ve M80 İş Birliği Yapıyor

M80 espor organizasyonunun; VALORANT, Street Fighter, Rainbow Six: Siege ve CS2’de takımları bulunmaktadır. VALORANT kadrosu kendi bölgesinde başarılı olmuş ve 2023’te VCT Ascension’da ikinci olmuştur. Ayrıca Rainbow Six takımı da bu yıl Riyad’da düzenlenen Gamers8 turnuvasında ikinci olarak gelecek vaat ettiğini gösterdi.

Shikenso Analytics ve M80 İş Birliği Yapıyor

Shikenso Analytics, yapay zeka tabanlı analitik araçların sağlayıcısı olarak tanınıyor

Shikenso Analytics, espor alanında yayın istatistiği ve ortaklık metrikleri hakkında bilgi sağlayan yapay zeka tabanlı analitik araçların sağlayıcısı olarak tanınıyor. Bu, espor markalarının hayran kitlelerini daha iyi anlamalarına, ortaklık stratejilerini ve fiyatlandırmayı uyarlamalarına büyük yardımcı oluyor.

Shikenso Analytics ve M80 İş Birliği Yapıyor

Shikenso, 2023’te Fnatic, Ninjas in Pyjamas, BLAST ve diğer yüksek profilli espor markalarıyla ortaklık kurmuştu. Bu ortaklıkların arasında en son M80 katılmış oldu.

M80 CEO’su ve Kurucu Ortağı Marco Mereu anlaşmayla ilgili şunları söyledi:

“Artık espor organizasyonlarının kitlelerinin somut değerini göstermeye her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Shikenso ile ortaklık kurarak M80, hayran kitlesini daha iyi anlayabilir.”