Magic: ManaStrike 3D Görselliğiyle Mobilde Nefesleri Kesiyor
Magic: ManaStrike 3D Görselliğiyle Mobilde Nefesleri Kesiyor

Netmarble Corp., efsanevi oyun serisi Magic: The Gathering’in yapımcısı Wizards of the Coast ile işbirliği yaparak yepyeni bir mobil strateji oyununa imza atıyor. Magic: ManaStrike adlı oyun, Magic: The Gathering kartları ve karakterlerinden esinlenen, farklı pek çok büyülerin yer aldığı gerçek zamanlı bir mobil savaş deneyimini yüksek kaliteli 3D grafikler eşliğinde sunuyor.

Oyunun ginetzem dolu hikayesinde neler var? 

Magic: ManaStrike’ın hikayesi şöyle: Planeswalker’lar ile bir savaşı kaybeden Magic: The Gathering’in en güçlü kötü karakteri Nicol Bolas, Planeswalker’ların zayıflıklarını bulmak için bir paralel evren yaratıyor. Oyuncular ise Nicol Bolas ile bir anlaşma yaparak bu paralel evrende Planeswalker’ları ve birimlerini kontrol etmeyi ve ona savaş raporlarını vermeyi taahhüt ediyor. Oyunda Jace Beleren, Chandra Nalaar, Liliana Vess gibi tanıdık Magic The Gathering karakterleri benzersiz ve güçlü Planeswalker olarak oyuncuların karşısına çıkıyor.

Hızlı maçlar, kolay kontrol ve can alıcı stratejiler

Magic: ManaStrike temposu yüksek, kontrolleri basit, stratejik ve taktiksel bir oynanış sunuyor. Oyuncular kart toplayarak ve birimlerini geliştirerek bireysel oyun tarzına uygun bir strateji izleyebiliyor. Oyunda Player vs. Player (PvP) karşılaşmalarında çok sayıda farklı stratejilerin kullanılabilmesi öne çıkıyor. Güçlü savaşçılar veya etkili büyüler bir anda maçların kaderini değiştirebiliyor.

Rakiplerin tüm dünyadaki oyuncular

Oyuncular tıkla ve sürükle tekniğiyle savaşçılarını kolayca hareket ettirip büyüler yapabiliyor ve güçlü Planeswalker’ları yönetebiliyor. Ayrıca 3 dakikalık hızlı maçlarla dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek zamanlı mücadelelere girebiliyor.

Magic: ManaStrike, oyunculara Magic: The Gathering’in devasa evrenini ve orijinal karakterlerini yüksek kaliteli 3D görüntüler ve animasyonlar eşliğinde avuçlarının içinde hissetmenin keyfini sunuyor.

Ön kayıtlar ödül kazandırıyor 

Magic: ManaStrike 29 Ocak 2020 tarihinden itibaren dünya ile birlikte Türkiye’de App Store ve Google Play üzerinden indirilebilecek. Ancak ön kayıt yaptıran oyuncular, oyun açıldığında ve öğretici bölümünü tamamladığında Gold (oyun içi para birimi), Gem (premium para birimi), bir Player Icon ve Planeswalker temalı beş adet emoji ödüllerini kazanacak.

Magic: ManaStrike Tanıtım Videosu