Mobil Rol Yapma Oyunu The Seven Deadly Sins: Grand Cross Geliyor!
Mobil Rol Yapma Oyunu The Seven Deadly Sins: Grand Cross Geliyor!

Netmarble, Kodansha Ltd. ortaklığında yapılan sinematik macera mobil rol yapma oyunu (RYO) The Seven Deadly Sins: Grand Cross oyununun Japonya’da büyük ilgi görerek başarı yakalamasının ardından 2020 yılında resmi olarak tüm dünyada yayınlanacağını açıkladı.

The Seven Deadly Sins: Grand Cross, The Seven Deadly Sins’in kaptanı Meliodas’ın maceraları ve hikaye anlatışını çekici ve eğlenceli bir şekilde mobil oyun tecrübesine dönüştürüyor. Göz alıcı, yüksek çözünürlüklü 3D grafikleri, 100’den fazla çarpıcı sahnesi ve karakterleri seslendiren gerçek aktörlerle The Seven Deadly Sins kahramanlarına hayat veriyor.

Oyuncular, kart tabanlı oyun sistemine geniş kahraman listesinden karakterleri seçip kendi özgün takımlarını oluşturarak hikayemsi bir yaklaşımla düşmanlarını yenebilirler. Oyun kartları ve karakterleri özel hareketler için birleştirme, The Seven Deadly Sins takımıyla sadece bu oyunda bulunabilecek kostümleri de içeren kapsamlı bir şekilde etkileşime girme, karakter diyalogları, düşkünlük sistemi, yemek pişirme ve daha fazlasının üzerinde durmaktadır.

Erken kayıt olanlar oyun piyasaya sürüldüğünde şu hediyeleri kazanacak:

  • 1x Meliodas oyun içi karakteri, The Seven Deadly Sins: Grand Cross’un ana kahramanı
  • 1x Meliodas için oyun içi kostüm ve silah
  • 30 Diamonds (The Seven Deadly Sins: Grand Cross’ premium para birimi, 10 Çekiliş değerinde)
  • 100.000 Gold (The Seven Deadly Sins: Grand Cross’un oyun içi para birimi)
  • The Seven Deadly Sins ‘in ana kadın kahramanı olan Elizabeth için özel bir kostüm içeren ayrıcalıklı bir sandık

Mobil Rol Yapma Oyunu The Seven Deadly Sins: Grand Cross Geliyor! Netmarble Baş Yapımcısı Young Jae Park, “Piyasaya sürülecek olan The Seven Deadly Sins: Grand Cross oyunuyla dünya çapında başarıya ulaşan The Seven Deadly Sins markasının bir parçası olmanın gururunu yaşıyoruz. Oyun Japonya’da piyasaya sürüldükten sonra App Store ve Google Play listelerinde birinci sıraya çıkarak büyük başarı yakaladı. Bu sene dünya çapındaki hayranların Meliodas ve takımıyla yolculuğa çıkmasını görmeyi heyecanla bekliyoruz.” dedi.