PUBG Mobile Lite Sezon 8 Başladı!
PUBG Mobile Lite Sezon 8 Başladı!

Battle royale’in başarılı yapımlarından PUBG Mobile düşük – orta segment akıllı telefonlar için geliştirilen PUBG Mobile Lite sürümünde 8. sezon geçtiğimiz günlerde start aldı. Düşük RAM kapasitesine sahip oyunlar için geliştirilse de oldukça popüler olan ve birçok oyuncu tarafından oynanan oyun yeni sezonunun startını verdi. Yeni sezon ile birlikte dağıtılacak ödüller ve yenilikler hakkında da sızıntılar ortaya çıkmaya başladı.

PUBG Mobile Lite 8. sezon güncellemesi ile birlikte oyuna birçok yenilik dahil etmeye hazırlanıyor. Her oyunda olduğu gibi PUBG, Lite sürümü içinde yeniliklerin ardı arkasını kesmiyor. Oyun için yayınlanan güncellemeler ile sürekli yeniliğini koruduğu oyunlar sayesinde oldukça popüler olan PUBG ayrıca ödüllerde dağıtacak. 7. sezonun tamamlanması ile sezon sonunda toplanabilecek olan ödüllerin listesi açıklandı. PUBG Mobile Lite 7. sezon ödül listesi şu şekilde;

  • Bronz V – Bronz I: Bronz Kasa
  • Silver V – Silver I: Silver Crate
  • Altın V – Altın I: Altın Sandık
  • Platinum V – Platinum I: Platinum Crate
  • Diamond V – Diamond I: Diamond Crate
  • Crown V – Crown I: Crown Crate

PUBG yayıncıları tarafından yeni sezon ile ilgili yapılacak yenilikler hakkında ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. İlerleyen günlerde konu ile ilgili duyuru ve tanıtımların yapılması beklenirken yeni sezona ait olduğu tahmin edilen sızıntılarda ortaya çıktı.

Tüm bu yeniliklerin ve açıklanan ödüllerin birer sızıntıdan ibaret olduğunu tekrardan hatırlatmakta fayda var. Önümüzdeki günlerde PUBG tarafından Sezon 8 hakkında resmi açıklamaların ve duyuruların yapılması bekleniyor.