PUBG Mobile Ramazan Güncellemesi Yaptı
PUBG Mobile Ramazan Güncellemesi Yaptı

PUBG Mobile Ramazan Güncellemesi Yaptı! Battle royale türünün mobil platformda en çok oynanan oyunlarından olan PUBG Mobile yeni bir güncelleme ile geçtiğimiz gün oyuna yenilik getirdi. “Evde Kal” ve “Sosyal Mesafeyi Koru” kampanyalarını desteklemek ve Ramazan ayını kutlamak için yeni bir güncelleme yayınladı.

Ramazan ayına özel getirilen yenilik ile oyuncular 1 ay boyunca karşılarına çıkacak olan görevleri yerine getirerek oyun içi ödül ve eşyalar kazanacak. Ayrıca bu ay içerisinde 7 gün arka arkaya oyuna giren oyunculara özel bir lambada hediye edilecek. Oyuna dahil edilen yeni güncelleme ile birlikte özel eşya, kıyafet tasarımları da oyuncuları bekliyor.

Yeni güncellemenin Ramazan ayına özel olarak çıkarılması oyun içinde bu aya uygun özel eşya ve kıyafetlerin yer alacağı da belirtildi. Geleneksel orta doğu tasarımlarına sahip eşyaların yer aldığı güncellemede ayrıca savaş alanında da değişikliklerin yapılacağı tahmin ediliyor.

PUBG Mobile Ramazan Güncellemesi Yaptı! Eşya, kıyafet ve envanterin yanı sıra Şans Çarkı ile oyuncular eşya, araç, envanter ve giysi kazanma şansına da sahip olacak. Tencent Games Küresel Yayın Departmanı Genel Müdürü güncelleme ile ilgili yaptığı açıklamada PUBG Mobile ekibinin herkese oyuna davet ettiğini ve bir araya gelemesek de oyun üzerinden iletişimde kalmaya davet etti. Vincent Wang ayrıca PUBG Mobile keyfinin evde sürdürülerek eğlenceli ve sağlıklı bir zaman geçirebileceğini de ekledi.

PUBG Mobile Ramazan’a Özel Güncelleme tüm oyuncular için açık olduğunu ve Ramazan ayı boyunca tüm etkinlik ve hediyelerin aktif olacağını hatırlatmakta fayda var.