Team Aurora’da Ayrılık Haberleri
Team Aurora’da Ayrılık Haberleri

Team Aurora’da Ayrılık Haberleri! League of Legends’in ülkemizdeki resmi organizasyonu Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi takımlarından Team Aurora son günlerde ayrılıklar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Ferhat Can “Madly” Atma sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama da takımdan ayrıldığını belirtti.

Son dönemlerde Team Aurora ayrılıklar ile gündeme gelmeye devam ediyor. Madly geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Bugünden itibaren her takımın hem de kendi iyiliğim için maçlara çıkmama kararı aldım şeklinde açıklamada bulundu. Profesyonel kariyerine 2018 yılında Aftershock Espor’da başlayan Madly daha sonrasında Aurora Akademi forması giymişti. Uzun yıllar boyunca hem ligde hem de akademide Team Aurora forması giyen üst koridor oyuncusu başarılı performanslara imza attı. Geçtiğimiz Kış Mevsimi Yarı Final serisinde 1907 Fenerbahçe Espor mücadelesinde dikkatleri çeken bir performans sergilemişti.

Team Aurora’da yaprak dökümü Madly ile kalmadı. Sparz’da Twitter üzerinden yaptığı açıklamada takım ile yollarını ayırma kararı aldığını ve ilerleyen süreçte konu ile ilgili detaylı açıklama yapacağını da ekledi. Ayrıca Sparz yaptığı açıklamasında “Sparz is out, peace out” şeklinde ekledi. Dark Passage Akademi ile profesyonel oyunculuk kariyeri başlayan Sparz 1 mevsim sonra Fenerbahçe Akademi’ye transfer olmuştu. Başarılı oyunlar ile dikkatleri çeken isim Yaz Mevsimi 2020’nin 5. Haftası öncesi ayrılık kararını duyurdu.

Team Aurora’da Ayrılık Haberleri! Sezona güçlü bir kadro ile başlayan Team Aurora, Madly, Chosen, Bendix, Black/Rhioni, Sparz gibi isimlerden oluşan kadrosunu tanıtmıştı. Madly ve Sparz’ın ayrılığının ardından takımın ne yapacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Gerek Team Aurora gerekse oyuncular tarafından önümüzdeki günlerde resmi açıklamanın gelmesi bekleniyor.