5 Ronin 2020 Yaz Mevsimi Kadrosunu Duyurdu!
5 Ronin 2020 Yaz Mevsimi Kadrosunu Duyurdu!

5 Ronin 2020 Yaz Mevsimi Kadrosunu Duyurdu! Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi ekiplerinden 5 Ronin 2020 Yaz Mevsimi kadrosunu geçtiğimiz gün resmi olarak duyurdu. Geçtiğimiz Kış Mevsimi’ni beklentilerin altında kalarak 9. sırada tamamlayan 5 Ronin, Yaz Mevsimi için iddialı bir kadroyla giriş yapmak istiyor.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi için kadrosunu yenileyen 5 Ronin, ligdeki diğer takımlara nazaran mütevazi bütçelerle kurulmuş bir takım ile mücadele edecek. Geçtiğimiz mevsimden kadroda kalan tek isim orta koridor oyuncusu Umut olurken Matilda, Chosen, Ruvelius, Korpse gibi isimler takıma veda etti.

5 Ronin’in 2020 Yaz Mevsimi güncel kadrosu ile şu şekilde;

  • Onurcan “Oncan” Atak Üst Koridor
  • Emray “Robin” Kurt Orman
  • Umut “Umut” Atlı Orta Koridor
  • Şaban “Husky Rider” Köseoğlu Alt Koridor
  • Mert “Brolia” İlgün Destek

5 Ronin yeni oyuncularının çoğu geçtiğimiz yıl Akademi Ligi’nden tanıdığımız isimler. Üst Koridor oyuncusu Oncan geçtiğimiz sezonu Papara SuperMassive Akademi takımda geçirmişti. Aynı şekilde Robin’de geçtiğimiz yıla 1907 Fenerbahçe Akademi ekibiyle başlamıştı. Daha sonrasında başarılı performansı ile dikkatleri çeken Robin Beşiktaş takımına dahil oldu. Geçtiğimiz sezonu Beşiktaş’ta geçiren Husky Rider koltuğu Rate’e kaptırınca yeni adresi 5 Ronin oldu. Geçtiğimiz sezon takımın koçluğunu üstlenen Brolia’da bu sezon takımda Destek rolünde mücadele edecek.

6 Haziran tarihinde start alacak olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi öncesi takımların transfer haberleri gelmeye devam ediyor.