Fnatic, Shikenso Analytics ile Ortaklık Kurdu

Fnatic, Shikenso Analytics ile Ortaklık Kurdu! Avrupanın önde gelen espor organizasyonlarından Fnatic, Alman espor veri platformu Shikenso Analytics ile bir ortaklık kurdu.

Ortaklık kapsamında Fnatic, organizasyonun yayın ve sosyal medya kanallarındaki mevcut ortaklıklarının performansını analiz etmek için Shikenso’nun analitik araçlarını kullanacak.

Fnatic, Shikenso Analytics ile Ortaklık Kurdu

Shikenso ile ortaklık, Fnatic’in kuruluş içinde veriye dayalı kararlar almasını sağlamayı amaçlıyor. Ayrıca bu araçlar Fnatic’e, aralarında atıştırmalık üreticisi Jack Link’s’in de bulunduğu ortaklarının performansını analiz etme ve karşılaştırma olanağı verecek.

Bu, Fnatic’in 2023’teki ikinci yeni ortaklığı. Haziran ayında organizasyon, Sony’nin oyun ekipmanı markası INZONE ile çok yıllı bir anlaşma yaptığını duyurdu. Fnatic’in ticari ortaklarından bir diğeri de PC üreticisi Chillblast.

Fnatic, Shikenso Analytics ile Ortaklık Kurdu

2004 yılında kurulan Fnatic, dünyanın en uzun soluklu espor organizasyonlarından biri ve League of Legends, Counter-Strike, VALORANT ve Apex Legends gibi çeşitli oyunlarda kadroları bulunuyor.

Shikenso, espor sektöründeki müşteri listesini genişletmeye devam ediyor!

Fnatic ile ortaklık kuran Shikenso, espor sektöründeki müşteri listesini önemli ölçüde genişletmeye devam ediyor. Müşterileri arasında Team Vitality, G2 Esports, turnuva organizatörü BLAST Premier ve KRÜ Esports yer alıyor.

Fnatic, Shikenso Analytics ile Ortaklık Kurdu

Fnatic Ticari Operasyonlar Başkanı Darren Pilkington ortaklık hakkında konuştu:

“Fnatic sınıfının en iyisi iş ortağı deneyimi sunmaya kararlıdır ve bunun için içerik, sosyal, etkinlikler, içerik oluşturucular ve forma logosu pozisyonlarımız aracılığıyla iş ortakları için yaratılan değeri doğru bir şekilde raporlama yeteneğimiz çok önemlidir.

“Shikenso, hem mevcut ortaklarımıza hem de potansiyel ortaklarımıza Fnatic’in değer yaratma konusunda öncü olduğunu göstermemizi sağlayan sektör lideri bir yazılım sunuyor.”